کلاس فلوت ریکوردر برلین آنلاین و مجازیکلاس آموزش فلوت ریکوردر
 

آموزش آنلاین فلوت ریکوردر در آی نواز

ما در گروه آی نواز آموزش آنلاین انواع سازهای موسیقی از جمله فلوت را انجام می‌دهیم. در کلاس‌های آنلاین ما شما می‌توانید در کلاس‌های زنده در پلتفرمی خصوصی شرکت کنید که در آنها شرایطی کاملاً مشابه با کلاس‌های حضوری ایجاد می‌شود و شما می‌توانید با استاد خود تعامل داشته باشید. بعد از کلاس‌ هم فیلم ضبط شده‌ی جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید آنها را هر چند بار که می‌خواهید ببینید و نکات مهمشان را پیدا کنید. مزیت دیگر کلاس‌های ما این است که شما می‌توانید از هر شهری و در هر شرایطی در آنها شرکت کنید. مهم نیست در شهر کوچکی باشید کلاس‌های آنلاین این امکان را به شما می‌دهند که به بهترین اساتید دسترسی پیدا کنید. کلاس‌های آموزش آنلاین فلوت ما کاملاً شبیه به کلاس‌های حضوری هستند و اساتید و دروسشان یکسان است. شما می‌توانید در این کلاس‌ها از سطح مبتدی تا پیشرفته شرکت کنید. از دیگر مزایای شرکت در کلاس‌های آنلاین آی نواز، این است که شما می‌توانید در صفحه‌ی مخصوص هر ساز، در مورد سابقه‌ی اساتید آن بیشتر بخوانید و سپس خودتان استادتان را انتخاب کنید. در ابتدای هر دوره هم یک جلسه‌ی رایگان مشاوره برگزار می‌شود که در آن می‌توانید با شیوه‌ی تدریس استادتان آشنا شوید و در مورد ادامه‌ی کلاس تصمیم بگیرید.

موسیقی در شهر برلین

از قرن هجدهم، برلین یک مرکز موسیقی تأثیرگذار در آلمان و اروپا بوده است. ابتدا به عنوان یک شهر تجاری مهم در اتحادیه هانسی، سپس به عنوان پایتخت رای دهندگان براندنبورگ و پادشاهی پروس، سپس به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای آلمان، فرهنگ موسیقی تأثیرگذاری را پرورش داد که تا به امروز پابرجا است. برلین را می‌توان به‌عنوان بستری برای رشد جنبش قدرتمند گروه کر که نقش مهمی در اجتماعی‌سازی گسترده موسیقی در آلمان در طول قرن نوزدهم ایفا کرد، در نظر گرفت. برلین دارای سه خانه اپرای اصلی است: دویچه اپر، اپرای دولتی برلین و کومیشه اپرا است. بسیاری از چهره‌های مهم موسیقی در برلین به دنیا آمده یا فعالیت داشته‌اند. آهنگسازانی مانند یوهان یواخیم کوانتز، کارل فیلیپ امانوئل باخ، برادران گراون، ویلهلم فریدمان باخ، کارل فردریش کریستین فاش، یوهان فردریش رایشارت، کارل فردریش زلتر و .... همگی به این شهر برمی‌گردند. علاوه بر این، برلین به عنوان مرکز تئوری و نقد موسیقی در قرن هجدهم با شخصیت‌های برجسته‌ای مانند فردریش ویلهلم مارپورگ، یوهان فیلیپ کرنبرگر، کوانتز و سی پی ای باخ که رساله‌هایشان در سراسر اروپا معروف است، شناخته می‌شود.
نظرات هنرجویان
خانم حسینی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


دخترم از بچگی نفس خوبی داشت. واسه همین فکر کردم سازهای بادی براش مناسب باشه. پیش مریم جون یه استعدادیابی هم انجام دادیم بیینم اصلا این ساز براش مناسبه یا نه چون جلسه اول رایگان بود و جنبه مشاوره ای داشت مشکلی نداشتیم. از جلسات خیلی راضی هستم و دخترم خیلی واسشون اشتیاق نشون میده. از زحمات ایشون ممنونم.


محمدی  -  1400/04/22  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


من 50 سالمه ، خیلی دوس داشتم یه سازی آموزش ببینم که ساده هم باشه و بتونم زودتر به نتیجه برسم ، با راهنمایی های آی نواز با خانم فاضلی کلاس برداشتم خیلی خیلی راضی هستم و تمرین زیاد میکنم ، با اینکه همیشه تاخیر دارم و دیر میرسم سرکلاس ولی استاد خیلی صبور هستند


صفدری  -  1400/02/26  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


من و دخترم باهم سرکلاس های بلز خانم فاضلی حاضر میشیم خیلی مهربونن


آرمان  -  1400/02/20  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


پسر من قبلا توی مدرسه موسیقی کودک آموزش دیده بود ، اما چون آموزشها منظم و پیوسته نبود و تعداد بچه های زیادی سر کلاس حضور داشتند ، پسرم صحیح آموزش ندیده بود ، تا با خانم فاضلی آشنا شدیم و کلاسهای ایشون رو شرکت کردیم ، کلاسها خصوصی هست و من از تدریس ایشون و روشهاشون خیلی راضی هستم ، الان بعد از گذشت 2 ماه از شرکت در کلاسهای آنلاین خانم فاضلی ، پسرم خیلی دقیق تر ساز میزنه ، ممنونم