کلاس سه تار هامبورگ آنلاین و مجازیآموزش سه تار در هامبورگتعداد کلاس : 6


موسیقی در شهر هامبورگ

از جشنواره‌های کلاسیک و الکترونیک گرفته تا تاریخ موسیقی و از کنسرت‌های زنده تا فرهنگ موسیقی باشگاهی، چیزهای زیادی برای کشف در موسیقی هامبورگ وجود دارد. اولین خانه اپرای عمومی اروپا در سال 1678 در هامبورگ افتتاح شد و بزرگان موسیقی کلاسیک مانند برامس و تله مان در این شهر زندگی می‌کرده‌اند. سالن کنسرت Elbphilharmonie Hamburg، نقطه‌ی عطف فرهنگی منحصر به فرد، فراتر از مرزهای شهری در هامبورگ ساخته شده است. هامبورگ دروازه‌ی ورود به دنیای موسیقی است: در منطقه‌ی سنت پائولی در دهه 1960 بود که بیتلز پایه‌های حرفه‌ی جهانی خود را بنا نهاد. فستیوال‌های موسیقی متعدد در هامبورگ و اطراف آن، مکان‌های منحصربه‌فرد و مجموعه‌ای از صداها تجربه‌ای بی‌نظیر از موسیقی را ایجاد می‌کنند. هامبورگ از موسیقی تنفس می‌کند و این را می‌توان در کلوب‌های متعدد شهر در اطراف ریپربان، در موزیکال‌ها، سالن‌های کنسرت و همچنین رویدادهای فضای باز این شهر احساس کرد.

آموزش ساز سه تار

برای آموزش ساز سه تار می‌توانید هم از آموزش حضوری و هم از آموزش آنلاین استفاده کنید. آموزش حضوری شیوه‌ی قدیمی آموزش سازهاست که با کم و کاستی‌هایی همراه بوده و منجر به پیدایش و محبوبیت کلاس‌های آنلاین شده است. کلاس‌های حضوری نیاز به جا به جایی و صرف هزینه دارند که بر هزینه‌ی نهایی کلاس تاثیر گذاشته و وقت زیادتری از شما می‌گیرد. به ویژه اگر دانشجو یا شاغل باشید. این در حالی است که می‌توانید در وقت آزاد خود در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید. دروسی که در کلاس‌های آنلاین و حضوری تدریس می‌شوند تفاوتی با هم ندارند. حتی اساتید آنها نیز یکسان هستند. بنابراین شما می‌توانید از سطح مبتدی تا پیشرفته در هر دو کلاس آموزش ببینید. از دیگر تفاوت‌های این دو کلاس می‌توان به نحوه‌ی برگزاری کلاس اشاره کرد. کلاس‌های حضوری کوتاه و نیم ساعته هستند و ممکن است بسیاری از نکات از ذهنتان بروند اما کلاس‌های آنلاین قابل‌ضبط شدن هستند که می‌توانید از آنها برای تمرین بین جلسات استفاده کنید. مشکل دیگر کلاس‌های حضوری این است که شما به حوزه‌ی مکانی‌تان محدود می‌شوید و باید حتماً در شهر خودتان به دنبال کلاس مناسب بگردید. این در حالی است که در شهرهای کوچک ممکن است حتی کلاس مناسب پیدا نکنید. با این حال شما از هر شهری می‌توانید در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید و زیر نظر بهترین اساتید آموزش ببینید.
 
نظرات هنرجویان
 • رزمهر فریدی  -  1401/03/07  -  هنرجوی استاد پویا خوشبین


  استاد خوش بین ازتون ممنوم که آموزش سه تار رو انقدر برایم جذاب کردین. خاستم همینجا از زحماتتون تشکر کنم.


 • هدا امیرلطیفی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  استاد توی دانشگاه خیلی معروف بودن و تعریف کلاسهاشون رو شنیده بودم. با اینکه کلاس های آنلاین واسم تازگی داشت اما شانسم رو امتحان کردم و از نتیجه هم راضیم. هزینه ی شرکت در کلاس برایم خیلی به صرفه است. کلاس های حضوری انقدر گرون شدن که باید کلاً بی خیال یادگیری ساز بشید. تازه هزینه های رفت و آمدی هم هست. شیوه ی تدریس استاد هم خیلی خوبه. خیلی صبورن و توضیحات کامل و واضحه. ازشون ممنونم.


 • کیمیا کریمی  -  1400/04/20  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  کلام شیوا و‌سرعت خوب دارند و مطالب را واضح توضیح می دهند


 • اسماعیل  -  1400/03/26  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  من دانشجوی استاد میرخسروی توی دانشگاه بودم ، بیان خیلی گیرا و واضحی دارند سلامت باشید استاد