کلاس گیتار سوئد آنلاین مجازیکلاس آموزش گیتار
2)از دیگر تفاوت‌های گیتارهای سیم فلزی آکوستیک با گیتارهای کلاسیک در صفحه فرت بورت این دو ساز است. گیتارهای کلاسیک نسبت به گیتارهای سیم فلزی آکوستیک، دارای فرت بورت پهن‌تری هستند.

نظرات هنرجویان
تانیا از اتاوا
 -  1403/03/05  -  هنرجوی استاد فاطمه حق پرست


من توی دهه پنجم زندگیم هستم ولی با استاد حق پرست تونستم به نتیجه دلخواهم برسم ممنونم ای نواز که منو به این استاد وصل کردید


سهیلا داوودی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


دوره مبتدی بنده تموم شده و فکر کردم شاید بهتر باشه تجربه م از کلاس رو برای بقیه هم توضیح بدهم. اولاً زمان کلاس خیلی مفیده و سرعت آموزش هم واقعاً عالیه توی همین دوره من کاملاً به گیتار مسلط شدم و میخواهم تو دوره های بعدی مهارتهام رو تقویت کنم. هزینه کلاس هم به صرفه ست.کتاب هایی که روش کار می کنیم هم همون کتابهای حضوریه. من از مبتدی با استاد مشهد چی آنلاین کار کردم اما اگر قبلا دوره حضوری گذروندین هم باز هم می تونین برای دوره های بعدی آنلاین شرکت کنین. پیشنهاد میکنم همینکار رو کنین چون واقعا هم توی وقت هم هزینه صرفه جویی میشه.


سیما شریعتی
 -  1401/01/22  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعاً اول از شرکت توی کلاسهای انلاین خیلی مطمئن نبودم. ولی تعریف استاده مشهدچی رو از یکی از هنرجوهاشون شنیدم و تصمیم گرفتم توی کلاسشون شرکت کنم. واقعاً عالی بود. هیچ تفاوتی با یه کلاس حضوری نداشت. استاد هم واقعاً توی آموزشون حرفه ای و صبور بودند.


علی ایمانی
 -  1400/05/24  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعا از اقای مشهدچی راضی هستم هم حرفه ای هستند و هم صبور