کلاس آواز سنتی کلن آنلاین و مجازیآموزش آواز سنتی در کلنتعداد کلاس : 3


موسیقی در شهر کلن

شهر کلن که زمانی محل نمایشگاه پاپ Popkomm و مرکز راک آلمانی از BAP تا Klaus Lage بود، اکنون با شدت کمتری به فعالیت خود در صنعت موسیقی این کشور ادامه می‌دهد. بسیاری از هنرمندان مستقل مانند پیتر لیچ، کلی یا اردموبل از این موقعیت دور از مرکز توجه به دلیل آزادی که می‌دهد، قدردانی می‌کنند. پدر موسیقی پاپ کلن، اعضای گروه بین المللی کرات راک Can هستند. ژانر کرات راک در موسیقی که از اوایل دهه 1970 ایجاد شد اکنون شهرت و محبوبیت‌های جهانی دارد. بعلاوه این شهر به دلیل برگزاری کارناوال‌های مختلف موسیقی بسیار محبوب است.

کلاس آموزش آواز آنلاین آی نواز

ما در گروه آی نواز سبک متفاوتی از کلاس‌های آموزش آواز را ارائه می‌دهیم. در کلاس‌های ما، شما می‌توانید بدون هرگونه جا به جایی و از خانه تحت آموزش قرار بگیرید و این یعنی می‌توانید در پرداخت هزینه‌ی جا به جایی و زمان خود صرفه جویی کنید. در کلاس آموزش آواز سنتی آنلاین در آی نواز، بعد از پایان کلاس، یک فیلم ضبط شده از همان جلسه در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید بین دو جلسه آن را در خانه تماشا کرده و تمرین کنید. بعلاوه دروس آموزش آواز خواندن سنتی آی نواز هیچ تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارند و جلسات کاملاً به صورت زنده برگزار می‌شوند و شما می‌توانید با استاد خود در ارتباط باشید. همچنین این شانس را دارید که در بین اساتید حرفه‌ای و برجسته‌ی ما که سال‌ها کار آموزش آواز سنتی انجام می‌دهند انتخاب کنید. بعلاوه خبر خوب برای زنانی که به آموزش آواز سنتی علاقه‌مندند این است که کلاس آواز آنلاین بانوان نیز در موسسه‌ی ما برگزار می‌شود. در کلاس آواز بانوان متناسب با جنسیت و نوع صدای زنانه به شما آموزش داده می‌شود. اگر قصد شرکت در کلاس‌های آنلاین و آموزشی ما را دارید می‌توانید از بخش تعرفه‌ها از قیمت آنها مطلع شده و از طریق همین سایت در کلاس‌ها ثبت نام کنید.
نظرات هنرجویان
  • زهرا  -  1400/08/12  -  هنرجوی استاد شریف توکلی


    خیلییی خیلی استاد خوبند. من خیلی دوسشون دارم ، کلی خوندنم تغییر کرده ، مرسی از استاد توکلی


  • سحر مهدوست  -  1400/02/24  -  هنرجوی استاد شریف توکلی


    فقط چند روزه توی کلاسهای آقای توکلی شرکت میکنم ، خیلییی راضی هستم صدای گرم و گیرا شفافی دارند ، خیلی خوشخالم که با ایشون شروع کردم