کلاس گیتار کلن آنلاین مجازیکلاس آموزش گیتار
 

آموزش گیتار آنلاین

امروزه کلاس‌های آنلاین در سراسر دنیا از محبوبیت خاصی برخوردارند. در آی‌نواز آموزش گیتار به صورت گام به‌گام برای استفاده از هنرجوهای مقدماتی و حرفه ای به صورت آنلاین و خصوصی برگزار میشود. آموزش گیتار آنلاین مزیت های زیادی دارد، شما می‌توانید کلاس گیتار آنلاین مبتدی تا پیشرفته را به صورت مداوم شرکت نماییدو از آموزش‌های بهترین اساتید گیتار ما لذت ببرید. در آی‌نواز کلاس گیتار آنلاین در سبک های گیتار کلاسیک ، گیتار پاپ و گیتار فلامنکو برگزار می‌شود. با شرکت در کلاس گیتار آی نواز می‌توانید زمان دلخواه خود را برای شرکت در کلاس انتخاب نمایید و در وقت و زمان خود برای شرکت در کلاس صرفه جویی نمایید.

موسیقی در شهر کلن

شهر کلن که زمانی محل نمایشگاه پاپ Popkomm و مرکز راک آلمانی از BAP تا Klaus Lage بود، اکنون با شدت کمتری به فعالیت خود در صنعت موسیقی این کشور ادامه می‌دهد. بسیاری از هنرمندان مستقل مانند پیتر لیچ، کلی یا اردموبل از این موقعیت دور از مرکز توجه به دلیل آزادی که می‌دهد، قدردانی می‌کنند. پدر موسیقی پاپ کلن، اعضای گروه بین المللی کرات راک Can هستند. ژانر کرات راک در موسیقی که از اوایل دهه 1970 ایجاد شد اکنون شهرت و محبوبیت‌های جهانی دارد. بعلاوه این شهر به دلیل برگزاری کارناوال‌های مختلف موسیقی بسیار محبوب است.
نظرات هنرجویان
عسل
 -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


کلاس های به صورت تکی برگزار میشه؟


الناز اسدی
 -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


بسیار ممنون از استاد علی محمدی بابت تدریس عالیشون


علی ایمانی
 -  1400/05/24  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعا از اقای مشهدچی راضی هستم هم حرفه ای هستند و هم صبور


سحر
 -  1400/02/17  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


بسیار بسیار عالی استاد مشهدچی توضیح میدن، کوچکترین نکات رو یاداور میشن و با صبر و حوصله نکات رو آموزش میدن. من واقعا راضی هستم از آموزشها