کلاس بلز کالیفرنیا آنلاین و مجازیکلاس آموزش بلز
کلاس بلز برای کودکان

 

فرزند خود را با دنیای موسیقی آشنا کنید

 

آموزش ساز موزیکال بلز

بلز یکی از بهترین سازها برای آشنایی کودکان با دنیای موسیقی است. حتماً شما بارها و بارها این ساز را دیده‌اید و صدای موزیکالش را شنیده‌اید. اگر می‌خواهید از هوش موسیقیایی کودک خود مطلع شده یا ببینید که او به این زمینه علاقه‌مند است یا خیر می‌توانید با این ساز شروع کنید. شاید ظاهر آن کمی کودکانه به نظر برسد، اما تنها توسط کودکان نواخته نمی‌شود و یکی از سازهای محبوب در جهان است که در ادامه بیشتر در مورد ویژگی‌های آن و روش انتخاب کلاس بلز مناسب توضیح خواهیم داد.

آموزش موسیقی در کالیفرنیا

در ایالات متحده، کالیفرنیا معمولاً به خاطر صنعت فیلم، موسیقی و هنرش معروف است. تعداد زیادی از نوازندگان کالیفرنیایی در سطح جهانی شهرت دارند. سبک‌های پانک هاردکور، هیپ هاپ، کانتری و هوی متال همگی در کالیفرنیا ظاهر شده‌اند. علاوه بر این، ژانرهای جدید موسیقی، مانند موج سواری و اسکای موج سوم، نیز ریشه در این شهر دارند. کالیفرنیا میزبان بسیاری از جشنواره‌های موسیقی شناخته شده در زمینه‌های مختلف است، از جمله جشنواره‌ی استرن گروو، هوتنانی در پارک ایروین، جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا، جشنواره هارمونی قرعه کشی A Cappella، جشنواره موسیقی High Sierra، و جشنواره Facedown. از ستارگان موسیقی در کالیفرنیا می‌توان به گروه راک آمریکایی Red Hot Chili Peppers ، گروه گانز اند رز، کندریک لامارف گروه درها، اسنوپ داگ و ... اشاره کرد.
 
نظرات هنرجویان
 • کوثر عابدینی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  بلز رو یکی از دوستان تصادفی برای پسرم خرید و دیدیم خیلی دوستش داره و باهاش بازی میکنه. گفتیم شاید بهتر باشه اصولی یادش بگیره. اما چون شاغل بودیم نمیتونستیم ببریمش کلاس. از طریق یکی از دوستام با کلاس های خانم فاضلی آشنا شدیم. الان جلسه ی پنجمه و پسرمون قشنگ میتونه چندتا آهنگ کامل باهاش بزنه. واقعا کلاس خوبیه. از ایشون ممنونم.


 • سمانه خالقی  -  1401/01/16  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  عالی عالیه هر چی بگم کم گفتم. یعنی کلاس خانم فاضلی واقعاً واسه دخترم عالی بود. انقدر جو کلاسشون فان و شاده دخترم واسه کلاسش لحظه شماری میکنه. هر مهمونی برامون میاد سازشو میاره واسشون میزنه. واقعاً از کلاس راضیم.


 • باران  -  1400/06/03  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من کنار دخترم دارم موسیقی سر کلاس ها میشینم ، انقدر خانم فاضلی مهربونن که منم دوس دارم موسیقی یاد بگیرم


 • انیسه  -  1400/05/23  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من پسرمو تازه ثبت نام کردم بسیار استاد باحوصله‌ ای هستن ایشون