کلاس بلز آلمان آنلاین و مجازی



آموزش بلز در آلمان



تعداد کلاس : 3


موسیقی در آلمان

آلمانی‌ها برای قرن‌ها تاثیر زیادی بر موسیقی جهان داشته و همیشه در حال ارائه‌ی ابداعات و تغییرات زیادی در آن هستند. صحبت از موسیقی آلمان، تاریخچه‌ی آن و موسیقیدانان آلمانی کار آسانی نیست و نیاز به بررسی‌های گسترده و نوشتن مقالات زیادی دارد. اما در ادامه قصد داریم در مورد تاریخچه‌ی موسیقی کشور آلمان و موسیقی در شهرهای مختلف آن بیشتر توضیح دهیم.
 

بهترین کلاس آنلاین بلز

آموزش بلز آنلاین پاسخی برای حل تمام این مشکلات است: - نیازی به جا به جایی ندارید و کودک می‌تواند در خانه آموزش ببینید. - دستتان در انتخاب استاد باز است. - می‌توانید در هزینه‌ی رفت و آمد صرفه جویی کنید. اگر می‌خواهید در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید ما در گروه آی نواز بهترین کلاس‌ها در این زمینه را برگزار می‌کنیم. کلاس‌های بلز ما به صورت زنده برگزار می‌شوند و کودک می‌تواند در آنها با استاد خود تعامل داشته باشد و برایش ساز بزند. همچنین در پایان جلسه، فیلم ضبط شده‌ی کلاس به شما داده می‌شود که می‌توانید در زمان تمرین از آنها استفاده کنید. همچنین بعضی از بهترین استادان بلز ایران در آموزشگاه ما فعالیت می‌کند که نه تنها رفتار و آموزش درست با کودکان را می‌دانند، بلکه سابقه‌ی زیادی در تدریس این ساز دارند. شما می‌توانید از تعرفه‌های کلاس بلز آنلاین ما از طریق سایت مطلع شده و استاد دلخواهتان را نیز انتخاب کنید. همچنین یک جلسه‌ی مشاوره‌ی رایگان نیز برگزار می‌شود که در آن کودک هم با ساز و هم با استاد خود بهتر آشنا می‌شود.
 

شرکت در کلاس بلز

کلاس بلز مانند کلاس سایر آلات موسیقی می‌تواند به صورت حضوری و آنلاین باشد. با این حال کلاس‌های حضوری، سبک قدیمی‌تری از برگزاری کلاس‌های موسیقی هستند و می‌توانند دشواری‌هایی داشته باشند. در درجه‌ی اول شما باید کودک را برای شرکت در این کلاس‌ها جا به جا کنید. در این شرایط ممکن است او همیشه با شما همکاری نکند. بعلاوه باید وقت زیادی برای این جا به جایی داشته باشید. زیرا نمی‌توانید کودک را به تنهایی به کلاس‌ها بفرستید و در نتیجه خودتان نیز درگیر می‌شوید. به جز این، رفت و آمد هزینه نیز دارد. جدا از آن شما به انتخاب کلاس در شهر خود محدود می‌شوید و در نتیجه شاید نتوانید استادهای مناسب را پیدا کنید. یک استاد کلاس بلس جدا از اینکه باید در کار خود مهارت و سابقه داشته باشد، باید نحوه‌ی رفتار و برخورد صحیح با کودکان را نیز بداند. بعلاوه ممکن است کودک شما تمرکز خوبی در کلاس نداشته باشد و در نتیجه نکاتی که مربی به او آموزش می‌دهد را از یاد ببرد. پس بهترین گزینه برای شرکت در کلاس بلز چیست؟
 

سبک‌های موسیقی، موزیسین‌ها و جشنواره‌های موسیقی در آلمان

کشور آلمان بعضی از مشهورترین آهنگسازان، خوانندگان، تهیه کنندگان و نوازندگان موسیقی در جهان را دارد. این کشور بزرگترین بازار موسیقی در اروپا و سومین بازار بزرگ این صنعت در جهان است. موسیقی کلاسیک آلمانی یکی از بیشترین اجراها را در جهان دارد. آهنگسازان آلمانی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین آهنگسازان تاریخ هستند، که از جمله‌ی آنها می‌توان به یوهان سباستین باخ، گئورگ فردریش هندل، لودویگ ون بتهوون، فلیکس مندلسون، یوهانس برامس، رابرت شومان اشاره کرد. کارل ماریا فون وبر، ریچارد واگنر و ریچارد اشتراوس از جمله آهنگسازانی بودند که در زمینه اپرای آلمان فعالیت داشته‌اند. هانس زیمر آهنگساز برجسته‌ی موسیقی دنیا، نیز از افتخارات این کشور است. موسیقی محبوب آلمان در قرن بیستم و بیست و یکم شامل حرکات نویه دویچه وله، دیسکو، متال/راک، پانک ، پاپ راک و .. است. مارلین دیتریش و هیلدگارد کنف از خوانندگان زن معروف این کشور هستند. موسیقی الکترونیک آلمانی توانسته محبوبیت جهانی به دست آورد، و گروه‌های Kraftwerk و Tangerine Dream در این سبک پیشگام بودند. آلمان میزبان بسیاری از جشنواره‌های بزرگ موسیقی راک در جهان است. جشنواره Rock am Ring و Rock im Park یکی از بزرگترین جشنواره‌های موسیقی جهان هستند که در این کشور برگزار می‌شوند.
 








نظرات هنرجویان
 • کوثر عابدینی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  بلز رو یکی از دوستان تصادفی برای پسرم خرید و دیدیم خیلی دوستش داره و باهاش بازی میکنه. گفتیم شاید بهتر باشه اصولی یادش بگیره. اما چون شاغل بودیم نمیتونستیم ببریمش کلاس. از طریق یکی از دوستام با کلاس های خانم فاضلی آشنا شدیم. الان جلسه ی پنجمه و پسرمون قشنگ میتونه چندتا آهنگ کامل باهاش بزنه. واقعا کلاس خوبیه. از ایشون ممنونم.


 • سمانه خالقی  -  1401/01/16  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  عالی عالیه هر چی بگم کم گفتم. یعنی کلاس خانم فاضلی واقعاً واسه دخترم عالی بود. انقدر جو کلاسشون فان و شاده دخترم واسه کلاسش لحظه شماری میکنه. هر مهمونی برامون میاد سازشو میاره واسشون میزنه. واقعاً از کلاس راضیم.


 • باران  -  1400/06/03  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من کنار دخترم دارم موسیقی سر کلاس ها میشینم ، انقدر خانم فاضلی مهربونن که منم دوس دارم موسیقی یاد بگیرم


 • انیسه  -  1400/05/23  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من پسرمو تازه ثبت نام کردم بسیار استاد باحوصله‌ ای هستن ایشون