کلاس بلز هامبورگ آنلاین و مجازیآموزش بلز در هامبورگتعداد کلاس : 3


موسیقی در شهر هامبورگ

از جشنواره‌های کلاسیک و الکترونیک گرفته تا تاریخ موسیقی و از کنسرت‌های زنده تا فرهنگ موسیقی باشگاهی، چیزهای زیادی برای کشف در موسیقی هامبورگ وجود دارد. اولین خانه اپرای عمومی اروپا در سال 1678 در هامبورگ افتتاح شد و بزرگان موسیقی کلاسیک مانند برامس و تله مان در این شهر زندگی می‌کرده‌اند. سالن کنسرت Elbphilharmonie Hamburg، نقطه‌ی عطف فرهنگی منحصر به فرد، فراتر از مرزهای شهری در هامبورگ ساخته شده است. هامبورگ دروازه‌ی ورود به دنیای موسیقی است: در منطقه‌ی سنت پائولی در دهه 1960 بود که بیتلز پایه‌های حرفه‌ی جهانی خود را بنا نهاد. فستیوال‌های موسیقی متعدد در هامبورگ و اطراف آن، مکان‌های منحصربه‌فرد و مجموعه‌ای از صداها تجربه‌ای بی‌نظیر از موسیقی را ایجاد می‌کنند. هامبورگ از موسیقی تنفس می‌کند و این را می‌توان در کلوب‌های متعدد شهر در اطراف ریپربان، در موزیکال‌ها، سالن‌های کنسرت و همچنین رویدادهای فضای باز این شهر احساس کرد.

آموزش ساز موزیکال بلز

بلز یکی از بهترین سازها برای آشنایی کودکان با دنیای موسیقی است. حتماً شما بارها و بارها این ساز را دیده‌اید و صدای موزیکالش را شنیده‌اید. اگر می‌خواهید از هوش موسیقیایی کودک خود مطلع شده یا ببینید که او به این زمینه علاقه‌مند است یا خیر می‌توانید با این ساز شروع کنید. شاید ظاهر آن کمی کودکانه به نظر برسد، اما تنها توسط کودکان نواخته نمی‌شود و یکی از سازهای محبوب در جهان است که در ادامه بیشتر در مورد ویژگی‌های آن و روش انتخاب کلاس بلز مناسب توضیح خواهیم داد.
 
نظرات هنرجویان
 • کوثر عابدینی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  بلز رو یکی از دوستان تصادفی برای پسرم خرید و دیدیم خیلی دوستش داره و باهاش بازی میکنه. گفتیم شاید بهتر باشه اصولی یادش بگیره. اما چون شاغل بودیم نمیتونستیم ببریمش کلاس. از طریق یکی از دوستام با کلاس های خانم فاضلی آشنا شدیم. الان جلسه ی پنجمه و پسرمون قشنگ میتونه چندتا آهنگ کامل باهاش بزنه. واقعا کلاس خوبیه. از ایشون ممنونم.


 • سمانه خالقی  -  1401/01/16  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  عالی عالیه هر چی بگم کم گفتم. یعنی کلاس خانم فاضلی واقعاً واسه دخترم عالی بود. انقدر جو کلاسشون فان و شاده دخترم واسه کلاسش لحظه شماری میکنه. هر مهمونی برامون میاد سازشو میاره واسشون میزنه. واقعاً از کلاس راضیم.


 • باران  -  1400/06/03  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من کنار دخترم دارم موسیقی سر کلاس ها میشینم ، انقدر خانم فاضلی مهربونن که منم دوس دارم موسیقی یاد بگیرم


 • انیسه  -  1400/05/23  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


  من پسرمو تازه ثبت نام کردم بسیار استاد باحوصله‌ ای هستن ایشون