کلاس گیتار ایران آنلاین مجازیکلاس آموزش گیتار
البته هر کدام از این انواع گیتارها نیز خود دارای انواع و مدل‌های دیگری نیز هستند که با توجه به نوع و مدل‌های آن‌ها در سبک‌های مختلف موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نظرات هنرجویان
مریم از اسپانیا
 -  1403/02/22  -  هنرجوی استاد فاطمه حق پرست


استاد خوب داشتن نعمته من با اینکه قبلاً کلاس رفته بودم ولی پیشرفتی نکرده بودم اما با این استاد خیلی پیشرفت کردم کمال تشکر را از استاد واز ای نواز دارم


سهیلا داوودی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


دوره مبتدی بنده تموم شده و فکر کردم شاید بهتر باشه تجربه م از کلاس رو برای بقیه هم توضیح بدهم. اولاً زمان کلاس خیلی مفیده و سرعت آموزش هم واقعاً عالیه توی همین دوره من کاملاً به گیتار مسلط شدم و میخواهم تو دوره های بعدی مهارتهام رو تقویت کنم. هزینه کلاس هم به صرفه ست.کتاب هایی که روش کار می کنیم هم همون کتابهای حضوریه. من از مبتدی با استاد مشهد چی آنلاین کار کردم اما اگر قبلا دوره حضوری گذروندین هم باز هم می تونین برای دوره های بعدی آنلاین شرکت کنین. پیشنهاد میکنم همینکار رو کنین چون واقعا هم توی وقت هم هزینه صرفه جویی میشه.


سیما شریعتی
 -  1401/01/22  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعاً اول از شرکت توی کلاسهای انلاین خیلی مطمئن نبودم. ولی تعریف استاده مشهدچی رو از یکی از هنرجوهاشون شنیدم و تصمیم گرفتم توی کلاسشون شرکت کنم. واقعاً عالی بود. هیچ تفاوتی با یه کلاس حضوری نداشت. استاد هم واقعاً توی آموزشون حرفه ای و صبور بودند.


عسل
 -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


کلاس های به صورت تکی برگزار میشه؟