کلاس گیتار نیویورک آنلاین و مجازیکلاس آموزش گیتار
گیتار نوعی ساز زهی است که هم به کمک انگشتان و هم ابزارهای مصنوعی نواخته می‌شود. مانند سایر سازهای زهی، گیتار هم از سه بخش اصلی تارها، کاسه‌ی طنینی و دسته تشکیل شده است. تعداد سیم‌ها در این ساز عموماً شش عدد است. گیتارها انواع مختلفی دارند که از آنها در سبک‌های مختلفی استفاده می‌شود و آموزش‌ها آنها با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی گیتارها در دو دسته‌ی اصلی قرار می‌گیرند: گیتارهای آکوستیک و گیتارهای الکتریک. گروه گیتارهای آکوستیک به دو دسته‌ی سیم نایلونی و سیم فلزی تقسیم می‌شوند. گیتار کلاسیک و گیتار فلامینکو در گروه سیم نایلونی و گیتار جیپسی، آکوستیک و الکتروآکوستیک در دسته‌ی سیم فلزی‌ها قرار می‌گیرند. گیتارهای الکتریک به دو دسته‌ی شبه الکتریک و سالید بادی تقسیم می‌شوند که خود باز به دسته‌های کوچکتری تقسیم می‌شوند. همانطور که می‌بینید گیتارها خانواده‌ی بزرگی را شامل می‌شوند اما شاید برایتان این سوال پیش آید که این گیتارها چه تفاوتی با هم دارند. گیتارهای آکوستیک آنهایی هستند که صدایشان تنها توسط توخالی بودن بدنه تقویت می‌شود و هیچ عامل تقویتی دیگری برای صدا وجود ندارد. این گیتارها 6 سیم دارند که از نازک به ضخیم چیده شده‌اند. گیتارهای الکتریک اما بدنه‌ای توپر دارند و خود صدایی ندارند و برای تولید صدا باید به آمپلی فایر و افکت وصل شوند. تمام سیم‌ها در گیتار الکتریک فلزی است و می‌تواند تعداد سیم‌های مختلفی داشته باشد. از این گیتارها بیشتر در سبک جاز و هوی متال استفاده می‌شود.

آموزش موسیقی در نیویورک

موسیقی نیویورک یک حوز‌ه‌ی متنوع و مهم در دنیای موسیقی است. مدت‌هاست که این شهر خانه‌ای پررونق برای ژانرهای محبوب مانند جاز، راک، سول، R&B، فانک، دیسکو، و بلوز شهری، و همچنین موسیقی کلاسیک و هنری بوده است. این شهر زادگاه هیپ هاپ، گاراژ هاوس، بوگالو، دوو ووپ، بی باپ، پانک راک و موج نو است. همچنین زادگاه موسیقی سبک سالسا است که تلفیقی از تأثیرات کوبایی و پورتوریکویی که در محله‌های لاتین تبار نیویورک در دهه 1960 است. با شروع ظهور نت‌های محبوب در اوایل قرن بیستم، تئاتر موزیکال برادوی نیویورک، و آهنگسازی Tin Pan Alley نیویورک بخش مهمی از صنعت موسیقی آمریکا را تشکیل می‌دادند. معروفترین موسیقی‌دان‌های نیویورکی عبارتند از: جی زی، بیلی جوئل، جان ویلیامز، کارول کینگ، نیل دایموند، لو رید، استفان سوندهایم ... از مهمترین سالن‌های موسیقی این شهر نیز می‌توان به مرکز هنرهای نمایشی لینکلن، مرکز بارکلیز، کینگز تئاتر، کارنگی هال، مدیسون اسکوئر گاردن، تالار موسیقی رادیو سیتی و ... اشاره کرد. جشنواره موسیقی گوورنرز بال، جشنواره موسیقی پانوراما، جشنواره موسیقی و هنر میدوز، مرحله تابستانی، جشنواره شمال ساید، جشنواره جاز آبی نوت و ... هم تنها چند مورد از مهمترین رویدادهای موسیقی در این شهر هستند.
 
نظرات هنرجویان
 • سیما شریعتی  -  1401/01/22  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


  من واقعاً اول از شرکت توی کلاسهای انلاین خیلی مطمئن نبودم. ولی تعریف استاده مشهدچی رو از یکی از هنرجوهاشون شنیدم و تصمیم گرفتم توی کلاسشون شرکت کنم. واقعاً عالی بود. هیچ تفاوتی با یه کلاس حضوری نداشت. استاد هم واقعاً توی آموزشون حرفه ای و صبور بودند.


 • الناز اسدی  -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


  بسیار ممنون از استاد علی محمدی بابت تدریس عالیشون


 • عسل  -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


  کلاس های به صورت تکی برگزار میشه؟


 • سحر  -  1400/02/17  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


  بسیار بسیار عالی استاد مشهدچی توضیح میدن، کوچکترین نکات رو یاداور میشن و با صبر و حوصله نکات رو آموزش میدن. من واقعا راضی هستم از آموزشها