کلاس گیتار سنندج آنلاین و مجازیآموزش گیتار در سنندجتعداد کلاس : 5
 

آموزش گیتار آنلاین

امروزه کلاس‌های آنلاین در سراسر دنیا از محبوبیت خاصی برخوردارند. در آی‌نواز آموزش گیتار به صورت گام به‌گام برای استفاده از هنرجوهای مقدماتی و حرفه ای به صورت آنلاین و خصوصی برگزار میشود. آموزش گیتار آنلاین مزیت های زیادی دارد، شما می‌توانید کلاس گیتار آنلاین مبتدی تا پیشرفته را به صورت مداوم شرکت نماییدو از آموزش‌های بهترین اساتید گیتار ما لذت ببرید. در آی‌نواز کلاس گیتار آنلاین در سبک های گیتار کلاسیک ، گیتار پاپ و گیتار فلامنکو برگزار می‌شود. با شرکت در کلاس گیتار آی نواز می‌توانید زمان دلخواه خود را برای شرکت در کلاس انتخاب نمایید و در وقت و زمان خود برای شرکت در کلاس صرفه جویی نمایید.

نظرات هنرجویان
 • سهیلا داوودی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


  دوره مبتدی بنده تموم شده و فکر کردم شاید بهتر باشه تجربه م از کلاس رو برای بقیه هم توضیح بدهم. اولاً زمان کلاس خیلی مفیده و سرعت آموزش هم واقعاً عالیه توی همین دوره من کاملاً به گیتار مسلط شدم و میخواهم تو دوره های بعدی مهارتهام رو تقویت کنم. هزینه کلاس هم به صرفه ست.کتاب هایی که روش کار می کنیم هم همون کتابهای حضوریه. من از مبتدی با استاد مشهد چی آنلاین کار کردم اما اگر قبلا دوره حضوری گذروندین هم باز هم می تونین برای دوره های بعدی آنلاین شرکت کنین. پیشنهاد میکنم همینکار رو کنین چون واقعا هم توی وقت هم هزینه صرفه جویی میشه.


 • عسل  -  1400/07/28  -  هنرجوی استاد رضا علیمحمدی


  کلاس های به صورت تکی برگزار میشه؟


 • علی ایمانی  -  1400/05/24  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


  من واقعا از اقای مشهدچی راضی هستم هم حرفه ای هستند و هم صبور


 • سحر  -  1400/02/17  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


  بسیار بسیار عالی استاد مشهدچی توضیح میدن، کوچکترین نکات رو یاداور میشن و با صبر و حوصله نکات رو آموزش میدن. من واقعا راضی هستم از آموزشها