کلاس گیتار سنندج آنلاین مجازیکلاس آموزش گیتار
 

آموزش گیتار آنلاین

امروزه کلاس‌های آنلاین در سراسر دنیا از محبوبیت خاصی برخوردارند. در آی‌نواز آموزش گیتار به صورت گام به‌گام برای استفاده از هنرجوهای مقدماتی و حرفه ای به صورت آنلاین و خصوصی برگزار میشود. آموزش گیتار آنلاین مزیت های زیادی دارد، شما می‌توانید کلاس گیتار آنلاین مبتدی تا پیشرفته را به صورت مداوم شرکت نماییدو از آموزش‌های بهترین اساتید گیتار ما لذت ببرید. در آی‌نواز کلاس گیتار آنلاین در سبک های گیتار کلاسیک ، گیتار پاپ و گیتار فلامنکو برگزار می‌شود. با شرکت در کلاس گیتار آی نواز می‌توانید زمان دلخواه خود را برای شرکت در کلاس انتخاب نمایید و در وقت و زمان خود برای شرکت در کلاس صرفه جویی نمایید.

نظرات هنرجویان
ملیکا ازامارات
 -  1402/08/09  -  هنرجوی استاد سام کریمی


من خیلی گیتار دوست داشتم چندین بار هم اراده کردم که این سازو فرا بگیرم اما بدلایلی نتونستم اما استاد کریمی با علم موسقیایی که دارند به من اموزش های خوبی دادند ومن در مدت زمان کوتاهی تونستم اهنگهای زیبایی رو بنوازم ممنونم هم از ایشون وهم از مجموعه ای نواز


سهیلا داوودی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


دوره مبتدی بنده تموم شده و فکر کردم شاید بهتر باشه تجربه م از کلاس رو برای بقیه هم توضیح بدهم. اولاً زمان کلاس خیلی مفیده و سرعت آموزش هم واقعاً عالیه توی همین دوره من کاملاً به گیتار مسلط شدم و میخواهم تو دوره های بعدی مهارتهام رو تقویت کنم. هزینه کلاس هم به صرفه ست.کتاب هایی که روش کار می کنیم هم همون کتابهای حضوریه. من از مبتدی با استاد مشهد چی آنلاین کار کردم اما اگر قبلا دوره حضوری گذروندین هم باز هم می تونین برای دوره های بعدی آنلاین شرکت کنین. پیشنهاد میکنم همینکار رو کنین چون واقعا هم توی وقت هم هزینه صرفه جویی میشه.


سیما شریعتی
 -  1401/01/22  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعاً اول از شرکت توی کلاسهای انلاین خیلی مطمئن نبودم. ولی تعریف استاده مشهدچی رو از یکی از هنرجوهاشون شنیدم و تصمیم گرفتم توی کلاسشون شرکت کنم. واقعاً عالی بود. هیچ تفاوتی با یه کلاس حضوری نداشت. استاد هم واقعاً توی آموزشون حرفه ای و صبور بودند.


علی ایمانی
 -  1400/05/24  -  هنرجوی استاد امیر مشهد چی


من واقعا از اقای مشهدچی راضی هستم هم حرفه ای هستند و هم صبور