کلاس هنگ درام هامبورگ آنلاین و مجازیکلاس آموزش هنگ درام
 

آموزش آنلاین هنگ درام در آی نواز

ما در گروه آی نواز یکی از کامل‌ترین مجموعه‌ی آموزش سازها به صورت آنلاین و از راه دور را داریم. اگر به ساز هنگ درام علاقه دارید، بهترین اساتید آن در گروه ما دور هم جمع شده‌اند تا شما بتوانید همه‌ی آموزش‌هایی که برای این ساز نیاز دارید را دریافت کنید. کلاس‌های ما از نظر سیاست و خط مشی کلاس کاملاً شبیه کلاس‌های حضوری است با این تفاوت که آموزش‌ها را از خانه یا هر جای دیگری که بخواهید دریافت خواهید کرد. و چون نیازی به جا به جایی ندارید، این موضوع سبب صرفه جویی در زمان و هزینه‌های آموزشی می‌شود. همچنین شما می‌توانید از هر شهری در این کلاس‌ها شرکت کنید. کلاس‌های آی نواز همگی در پلتفرم مخصوص ما به صورت خصوصی و زنده برگزار می‌شود و شما می‌توانید در زمان کلاس با مربی تعامل و گفتگو داشته باشید و سوالاتتان را بپرسید. بنابراین از این نظر با کلاس‌هایی از راه دوری که توسط سی دی یا فایل‌های ضبط شده برگزار می‌شود کاملاً متفاوت است. دست شما در انتخاب استاد نیز باز است و کاملاً براساس سلیقه‌تان انجام می‌شود. هزینه‌ی شرکت در کلاس‌های ما نیز به مراتب از کلاس‌های حضوری کمتر است. مدت زمان برگزاری کلاس و کتاب‌هایی که در آموزش ما استفاده می‌شود مشابه کلاس‌های حضوری است. بعد از انتخاب استاد، یک جلسه به صورت مشاوره و رایگان برایتان برگزار می‌شود که در آن با نحوه‌ی آموزش استادتان آشنا شده و می‌توانید برای ادامه‌ی کلاس تصمیم بگیرید.

موسیقی در شهر هامبورگ

از جشنواره‌های کلاسیک و الکترونیک گرفته تا تاریخ موسیقی و از کنسرت‌های زنده تا فرهنگ موسیقی باشگاهی، چیزهای زیادی برای کشف در موسیقی هامبورگ وجود دارد. اولین خانه اپرای عمومی اروپا در سال 1678 در هامبورگ افتتاح شد و بزرگان موسیقی کلاسیک مانند برامس و تله مان در این شهر زندگی می‌کرده‌اند. سالن کنسرت Elbphilharmonie Hamburg، نقطه‌ی عطف فرهنگی منحصر به فرد، فراتر از مرزهای شهری در هامبورگ ساخته شده است. هامبورگ دروازه‌ی ورود به دنیای موسیقی است: در منطقه‌ی سنت پائولی در دهه 1960 بود که بیتلز پایه‌های حرفه‌ی جهانی خود را بنا نهاد. فستیوال‌های موسیقی متعدد در هامبورگ و اطراف آن، مکان‌های منحصربه‌فرد و مجموعه‌ای از صداها تجربه‌ای بی‌نظیر از موسیقی را ایجاد می‌کنند. هامبورگ از موسیقی تنفس می‌کند و این را می‌توان در کلوب‌های متعدد شهر در اطراف ریپربان، در موزیکال‌ها، سالن‌های کنسرت و همچنین رویدادهای فضای باز این شهر احساس کرد.
نظرات هنرجویان
شهرام  -  1401/06/25  -  هنرجوی استاد محمد حسن زاده


نظرم اینه که تو هم یه کلاش حقه باز دزد ولی از نوع تازه به دزدی افتاده هستی..یه گوهی بخور که اندازه دهنت باشه جغله.. نیم ساعت آنلاین،۲۱۰ تومن میخوای!تابحال تو زندگیت ۲۲۰ تومن یکجا دیدی!؟


مهناز  -  1401/03/28  -  هنرجوی استاد امیر ابراهیم اسدی


خیلی کلاس عالی دارند ، من چند وقتی بود که هنگ درام خونه داشتم ولی اون صدای ریتمیک رو نمیتونستم ازش خارج کنم ، استاد اسدی خیلی استاد خوب و دقیقی هستند . بعد از گذشت 2 ماه و نیم به راحتی ساز میزنم و خیلی لذت بخشه


فهیمه صحنه  -  1400/03/16  -  هنرجوی استاد محمد حسن زاده


برای کلاسهاشون برنامه دارند ، اینجوری نیست که هر جلسه یه چیزی از یه کتاب بگن ، به نظرم این بهترین ویژگی شون هست