کلاس دف آمریکا آنلاین مجازیکلاس آموزش دف
 
مزیت آموزش آنلاین دف
مسلما مزایای بی‌شماری را می‌توان برای آموزش آنلاین دف برشمرد اما به جهت جلوگیری از اطاله کلام از ذکر تمامی مزایا خودداری می‌شود و صرفا برخی از مهم‌ترین مزیت‌های آموزش آنلاین دف بیان می‌شوند. این موارد عبارتند از:
از بین رفتن محدودیت مکانی
تجربه نشان داده است که یادگیری دف بدون استاد محکوم به شکست خواهد بود از این رو بسیاری از افرادی که در خارج از ایران و یا شهرهای دور افتاده از مرکز استان زندگی می‌کنند؛ در بیشتر مواقع به همین دلیل از رویای دف نوازی دست می‌کشند و یا اینکه سعی بر یادگیری دف بدون استاد می‌کنند که متاسفانه از این شیوه نیز نتیجه مطلوبی را کسب نمی‌کنند.
در حال حاضر با روی کار آمدن آموزش دف آنلاین، یادگیری دف بدون استاد را باید به فراموشی سپرد. چراکه تمامی افراد در سراسر دنیا می‌توانند از بهترین آموزش دف توسط اساتید معروف دف در ایران بهره‌مند شوند.
از این رو اولین مزیت آموزش آنلاین دف بهره بردن تمامی علاقه‌مندان از آموزش دف توسط اساتید برتر است.
صرفه‌جویی در زمان
دومین مزیت آموزش آنلاین دف صرفه‌جویی در زمان است. چراکه در آموزش آنلاین دف نیازی نیست هنرجو زمانی را برای رفت و آمد در نظر بگیرد و خستگی مسیر را تحمل کند. از طرفی دیگر تنظیم زمان کلاس‌ها با خواست هنرجو خواهد بود و از این جهت هنرجو می‌تواند بهترین زمان خود را به آموزش آنلاین دف اختصاص دهد. 
امکان ضبط جلسات
معمولا در کلاس‌های حضوری دف نوازی، امکان ضبط جلسات آموزشی وجود ندارند و چنانچه به هر دلیلی هنرجو در زمان کلاس در وضعیت مناسبی نباشد و نتواند از کلاس استفاده لازم را ببرد، آموزش آن جلسه را از دست می‌دهد.
در حالیکه در آموزش دف آنلاین، امکان ضبط کلیه کلاس‌های آموزش آنلاین دف توسط هنرجو وجود دارد. از این رو هنرجو می‌تواند در طول هفته بارها و بارها آموزش‌های ضبط شده را مشاهده و تمرین کند.

موسیقی آمریکا

موسیقی آمریکا، یکی از متنوع‌ترین طیف‌های موسیقی در جهان است که منعکس‌کننده‌ی جمعیت چند قومیتی این کشور است. به عنوان کشوری که توسط مهاجران تاسیس شده است موسیقی این کشور ترکیبی از موسیقی بریتانیا، غرب آفریقا، ایرلند، آمریکای لاتین، و سرزمین‌های مختلف اروپایی ست. سبک‌های گسترده و البته معروفترین سبک‌های موسیقی در کشور آمریکا عبارتند از: جاز، بلوز، کانتری، بلوگرس، راک، راک اند رول، آر اند بی، پاپ، هیپ هاپ، سول، فانک، گاسپل، دیسکو، هاوس، تکنو، رگتایم و.... موسیقی آمریکایی معروفترین موسیقی در جهان است. بزرگترین سالن‌های موسیقی دنیا در این کشور قرار دارند و معروف‌ترین خوانندگان و گروه‌های موسیقی جهان نیز به این منطقه تعلق دارند. بسیاری از شهرهای آمریکا دارای صحنه‌های موسیقی پر جنب و جوشی هستند که به نوبه‌ی خود از تعدادی از سبک‌های موسیقی محلی پشتیبانی می‌کنند. الویس پریسلی، مایکل جکسون، ویلی نلسون، استیون تیلور، پرنس، فرانک سیناترا، جانی کش، استیو واندر، تینا تونر، باب دیلن و ... تنها بعضی از مشهورترین خوانندگان این کشوراند. از مهم‌ترین سالن‌های موسیقی آمریکا نیز می‌توان به کارنگی هال در نیویورک، والت دیزنی لس آنجلس، سورنس هال در کلیولند، مرکز هنرهای نمایشی کیمل در فیلادلفیا، مرکز هنرهای نمایشی کافمن در کانزاس سیتی و ... اشاره کرد. و مهمترین ایونت‌های موسیقی در این کشور که در سطح جهانی طرفدار دارد عبارتند از SXSW، اولترا میامی، کواچلا، جشنواره جاز و میراث نیواورلئان، بونارو، گوورنر بال، لولاپالوزا، افروپانک و...
 نظرات هنرجویان
ستاره ازنیویورک
 -  1402/08/17  -  هنرجوی استاد نیایش مهدوی


نیایش جون بهترین اموزگار دف هستن من با اینکه انلاین هستم ولی ایشون با متد های خیلی جدید وجالب به من اموزش میدن ازشون کمال تشکر دارم وهمچنین از مجموعه ای نواز خیلی قدر دانی میکنم که اساتید مجربی در مجموعه شون دارند


افرینش
 -  1401/05/01  -  هنرجوی استاد نیایش مهدوی


استاد مهدوی من عاشق تدریستونم.. شما عالی هستین.❤️🧿


شهرام فاضل
 -  1400/04/23  -  هنرجوی استاد امیر ابراهیم اسدی


خیلی خیلی راضی ام ، ممنونم از کلاسهای خوب استاد اسدی


رویا صنایی
 -  1400/04/11  -  هنرجوی استاد امیرحسین مومن


با اینکه بدلیل حجم صدای دف ، تشکیل کلاس آنلاین خیلی سخت است ، اما استاد اسدی با صبوری کامل بعد از هر جلسه کلاس برای من ویدیو آموزش میفرستند و تمرینات من رو پیگیری می کنند ، خیلی عالیه