کلاس دف کالیفرنیا آنلاین مجازیکلاس آموزش دف
 
نکات مهم در خرید دف و عوامل موثر بر قیمت دف
در خرید دف بایستی برخی نکات را مدنظر قرار داد تا بتوان بهترین نوع دف را متناسب با نیاز خریداری کرد. از مهم‌ترین عواملی که هنگام خرید دف بایستی مدنظر قرار داده شوند عبارتند از:
• جنس بدنه دف
در خرید دف باید به جس بدنه دف دقت شود. بهترین نوع جنس بدنه دف از چوب تاک، نارنج، چنار، بید و گردو است. ضخامت این چوب بدنه نیز باید بین 2تا 3 میلی‌متر از طرف پوست و در حدود 1.5 سانتی‌متر از طرف پشت آن باشد.
• پوست
پوست به کار رفته در دف نیز در خرید دف خوب بسیار حائز اهمیت است. چراکه صدای دف به جنس پوست دف مربوط می‌شود. دف‌ها در حال حاضر از پوست طبیعی(پوست میش، بز، آهو) و مصنوعی(پلاستیک) تهیه می‌شوند. دفی که از پوست طبیعی باشد صدایی رساتر دارد و قیمت دف با پوست طبیعی نیز بسیار بالاتر است.
• حلقه‌ها یا زنجیره‌ها
در خرید دف به حلقه‌ها و یا زنجیره‌ها نیز باید دقت کرد. چراکه این حلقه‌ها تاثیر قابل توجهی در تعیین صداهای مکمل دف‌ها دارند. معمولا جنس این حلقه‌ها از مس، برنج و یا آهن است.
• گل میخ‌ها
در هنگام خرید دف به گل میخ‌های دف نیز باید توجه شود. گل میخ‌های دف معمولا از جنس برنج، آهن و مس هستند و وظیفه آن‌ها نگه داشتن پوست روی قاب دف است. هرچقدر این گل میخ‌ها مقاوم‌تر باشند دف کیفیت بهتری دارد و به تبع قیمت دف نیز بالاتر می‌رود.
 در حقیقت بهترین دف برای شروع دف‌نوازی دفی است که تمامی فاکتورهای لازم را دارا باشد تا هنرجو بتواند از ابتدا صدای واقعی دف را بشنود و با آن صدا ارتباط بگیرد. از این رو به هنرجویان توصیه می‌شود هرگز در خرید بهترین دف برای شروع آموزش خود خساست به خرج ندهند.

آموزش موسیقی در کالیفرنیا

در ایالات متحده، کالیفرنیا معمولاً به خاطر صنعت فیلم، موسیقی و هنرش معروف است. تعداد زیادی از نوازندگان کالیفرنیایی در سطح جهانی شهرت دارند. سبک‌های پانک هاردکور، هیپ هاپ، کانتری و هوی متال همگی در کالیفرنیا ظاهر شده‌اند. علاوه بر این، ژانرهای جدید موسیقی، مانند موج سواری و اسکای موج سوم، نیز ریشه در این شهر دارند. کالیفرنیا میزبان بسیاری از جشنواره‌های موسیقی شناخته شده در زمینه‌های مختلف است، از جمله جشنواره‌ی استرن گروو، هوتنانی در پارک ایروین، جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا، جشنواره هارمونی قرعه کشی A Cappella، جشنواره موسیقی High Sierra، و جشنواره Facedown. از ستارگان موسیقی در کالیفرنیا می‌توان به گروه راک آمریکایی Red Hot Chili Peppers ، گروه گانز اند رز، کندریک لامارف گروه درها، اسنوپ داگ و ... اشاره کرد.
 نظرات هنرجویان
ستاره ازنیویورک
 -  1402/08/17  -  هنرجوی استاد نیایش مهدوی


نیایش جون بهترین اموزگار دف هستن من با اینکه انلاین هستم ولی ایشون با متد های خیلی جدید وجالب به من اموزش میدن ازشون کمال تشکر دارم وهمچنین از مجموعه ای نواز خیلی قدر دانی میکنم که اساتید مجربی در مجموعه شون دارند


شیلا بهمرام
 -  1400/08/13  -  هنرجوی استاد مارال بدر


خانم بدر استادی با حوصله و با مهارت هستن که با دلسوزی و علاقه خاصی کاملا اصولی تدریس میکنن. سپاس


شهرام فاضل
 -  1400/04/23  -  هنرجوی استاد امیر ابراهیم اسدی


خیلی خیلی راضی ام ، ممنونم از کلاسهای خوب استاد اسدی


رویا صنایی
 -  1400/04/11  -  هنرجوی استاد امیرحسین مومن


با اینکه بدلیل حجم صدای دف ، تشکیل کلاس آنلاین خیلی سخت است ، اما استاد اسدی با صبوری کامل بعد از هر جلسه کلاس برای من ویدیو آموزش میفرستند و تمرینات من رو پیگیری می کنند ، خیلی عالیه