کلاس دف ایران آنلاین مجازیکلاس آموزش دف
رقص دف در دستان شما با آموزش آنلاین دف در آموزشگاه آی نواز
آموزش آنلاین دف و دف نوازی، یکی از ابتکارات جدید در حوزه  آموزش‌ سازهای ایرانی است که توسط مجموعه آی نواز رنگ واقعیت به خود گرفته است. با رشد تکنولوژی و زندگی ماشینی، گاها بسیاری از افراد روح نرم و لطیف خود را در پشت نقابی جدی از کارهای سخت پنهان کرده‌اند. اما هنر و مخصوصا هنر نواختن سازهای ایرانی چیزی نیست که بتوان آن را مخفی نگه داشت و نسبت به آن بی تفاوت بود. چراکه روح هر انسان هنر دوستی تا زمانی‌که به آنچه در دل عمیقا آن را می‌خواهد دست پیدا نکند در آرامش نخواهد بود.
در واقع ایده آموزش مقدماتی تا پیشرفته دف به صورت آنلاین نیز نوعی پاسخ به همین نیاز روحی هنرجویان در سراسر دنیا بوده است.
از این رو آموزشگاه آی نواز بر آن شد تا برای ایرانیان خارج از کشور و انگلیسی زبانان عاشق موسیقی ایرانی دوره‌های آموزش دف از مبتدی تا پیشرفته در خانه را با بهترین اساتید معروف دف در ایران برگزار کند.
در این مقاله ابتدا درمورد نحوه برگزاری کلاس‌ها و چگونگی آموزش مقدماتی تا پیشرفته دف توضیح داده می‌شود سپس در باب مزیت آموزش آنلاین دف نسبت به آموزش‌های حضوری و چگونگی شناخت اساتید مطالبی عنوان می‌شود. همچنین نکات مهم در خرید ساز دف و عوامل موثر بر قیمت دف نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
در نهایت نیز در مورد هزینه کلاس دف در خانه و مبلغ سرمایه‌گذاری که بایستی جهت آموزش آنلاین دف پرداخت شود، توضیحات لازم بیان می‌شوند.

نظرات هنرجویان
ستاره ازنیویورک
 -  1402/08/17  -  هنرجوی استاد نیایش مهدوی


نیایش جون بهترین اموزگار دف هستن من با اینکه انلاین هستم ولی ایشون با متد های خیلی جدید وجالب به من اموزش میدن ازشون کمال تشکر دارم وهمچنین از مجموعه ای نواز خیلی قدر دانی میکنم که اساتید مجربی در مجموعه شون دارند


مهرنوش رنجبر
 -  1401/05/01  -  هنرجوی استاد نیایش مهدوی


خانم مهدوی عزیز استاد تنبک پسرم هستن بسیار در کار حرفه ای و خوش رو هستن و وقت برای هنرجوها میزارن و عالییی با بچه ها ارتباط برقرار می کنن❤💫❤


شیلا بهمرام
 -  1400/08/13  -  هنرجوی استاد مارال بدر


خانم بدر استادی با حوصله و با مهارت هستن که با دلسوزی و علاقه خاصی کاملا اصولی تدریس میکنن. سپاس


شهرام فاضل
 -  1400/04/23  -  هنرجوی استاد امیر ابراهیم اسدی


خیلی خیلی راضی ام ، ممنونم از کلاسهای خوب استاد اسدی