کلاس کمانچه آمریکا آنلاین مجازی

  • لینک های مرتبط
لینک های مرتبط

حذف همه فیلتر ها close
استاد روژان محمدی

استاد روژان محمدی - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 400,000 تومان
5
3631
7
30
استاد دل آرام زمانی

استاد دل آرام زمانی - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 400,000 تومان
5
3707
4
30
استاد عرفان حسینی

استاد عرفان حسینی - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 500,000 تومان
3.6
4056
11
30
استاد مهدی حبیبی

استاد مهدی حبیبی - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 80,000 تومان
5
2997
5
30
استاد علی ملک محمودی

استاد علی ملک محمودی - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 150,000 تومان
5
2228
1
30
استاد علیرضا عامری

استاد علیرضا عامری - آموزش کمانچه

شهریه کلاس: 500,000 تومان
5
3702
3
30

کمانچه آمریکا

 

مزایای آموزش آنلاین کمانچه 
آموزش آنلاین کمانچه به شما امکانات و مزایایی را می‌دهد که در آموزش حضوری ممکن است در دسترس نباشد. در ادامه تعدادی از مزایای آموزش آنلاین کمانچه را بررسی می‌کنیم:
انعطاف‌پذیری زمانی: با آموزش کمانچه آی نواز متقاضی می‌تواند زمان را برای کلاس و تمرینات انتخاب کند. همچنین نیازی به حضور در یک مکان خاص در ساعات مشخص نداشته و می‌تواند در زمان‌هایی که برایش مناسب است، به آموزش بپردازد.
دسترسی آسان: با آموزش آنلاین این ساز فرد اجازه دارد کل دوره را ضبط کند و هر زمان که بخواهد به آن دسترسی دارد. این ویژگی به متقاضی امکان می‌دهد از طیف گسترده‌تری از منابع آموزشی به طور نامحدود استفاده کند و بهترین روش تمرین را داشته باشد.
ارزش مالی: آموزش آنلاین کمانچه معمولاً هزینه کمتری نسبت به آموزش حضوری دارد. فرد در هزینه‌های مربوط به رفتن به کلاس، حمل‌ونقل و... صرفه‌جویی می‌کند. همچنین برخی از منابع آموزشی آنلاین رایگان هستند که به فرد امکان می‌دهد به‌صورت رایگان با کمانچه آشنا شود.
تنوع نحوه تدریس: در آموزشگاه‌های آنلاین موسیقی به دلیل عدم محدودیت فضا و تعدد متقاضی تعداد اساتید بسیار بیشتر از کلاس‌های حضوری است. به همین دلیل انتخاب نحوه تدریس متنوع‌تری پیشروی متقاضی است.
ارتباط با مربیان حرفه‌ای: در آموزش آنلاین هنرجو می‌تواند با اساتید حرفه‌ای و ماهر در ارتباط باشد. این فرصت خوبی برای استفاده از تجربیات و راهنمایی‌های حرفه‌ای‌ها است.

موسیقی آمریکا

موسیقی آمریکا، یکی از متنوع‌ترین طیف‌های موسیقی در جهان است که منعکس‌کننده‌ی جمعیت چند قومیتی این کشور است. به عنوان کشوری که توسط مهاجران تاسیس شده است موسیقی این کشور ترکیبی از موسیقی بریتانیا، غرب آفریقا، ایرلند، آمریکای لاتین، و سرزمین‌های مختلف اروپایی ست. سبک‌های گسترده و البته معروفترین سبک‌های موسیقی در کشور آمریکا عبارتند از: جاز، بلوز، کانتری، بلوگرس، راک، راک اند رول، آر اند بی، پاپ، هیپ هاپ، سول، فانک، گاسپل، دیسکو، هاوس، تکنو، رگتایم و.... موسیقی آمریکایی معروفترین موسیقی در جهان است. بزرگترین سالن‌های موسیقی دنیا در این کشور قرار دارند و معروف‌ترین خوانندگان و گروه‌های موسیقی جهان نیز به این منطقه تعلق دارند. بسیاری از شهرهای آمریکا دارای صحنه‌های موسیقی پر جنب و جوشی هستند که به نوبه‌ی خود از تعدادی از سبک‌های موسیقی محلی پشتیبانی می‌کنند. الویس پریسلی، مایکل جکسون، ویلی نلسون، استیون تیلور، پرنس، فرانک سیناترا، جانی کش، استیو واندر، تینا تونر، باب دیلن و ... تنها بعضی از مشهورترین خوانندگان این کشوراند. از مهم‌ترین سالن‌های موسیقی آمریکا نیز می‌توان به کارنگی هال در نیویورک، والت دیزنی لس آنجلس، سورنس هال در کلیولند، مرکز هنرهای نمایشی کیمل در فیلادلفیا، مرکز هنرهای نمایشی کافمن در کانزاس سیتی و ... اشاره کرد. و مهمترین ایونت‌های موسیقی در این کشور که در سطح جهانی طرفدار دارد عبارتند از SXSW، اولترا میامی، کواچلا، جشنواره جاز و میراث نیواورلئان، بونارو، گوورنر بال، لولاپالوزا، افروپانک و...
 

مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان