کلاس کمانچه برلین آنلاین مجازیکلاس آموزش کمانچه
 
اگر قصد یادگیری کمانچه را دارید و درصدد ثبت‌نام در کلاس آموزشی هستید نیاز است که نکاتی را درباره آموزش کمانچه یاد بگیرید؛ برای یادگیری این ساز ابتدا باید اساتید ماهر را بشناسید و شرایط کلاس‌ها را بررسی کنید. شاید نیاز باشد کمی بیشتر جست‌وجو کنید و حتی ممکن است برای شرکت در این کلاس‌ها راه طولانی را طی کنید. این ویژگی هزینه‌های جانبی را بالا می‌برد. ساعت کلاس‌ها ممکن است تا حدی قابل‌تنظیم باشد، اما محدودیت مکانی و زمانی الزام به اختصاص وقت برای آن‌ها را دوچندان می‌کند.
نکته مهم دیگر لزوم تمرکز در حین برگزاری کلاس‌های حضوری است. زیرا اگر چیزی از یادتان برود، ممکن است در زمان تمرین در خانه با مشکل مواجه شوید. بااین‌همه سختی آیا راه بهتری برای یادگیری کمانچه وجود دارد؟
پاسخ سؤال بله است. آموزش مقدماتی تا پیشرفته کمانچه به‌صورت آنلاین آموزشگاه آی نواز تحت‌نظر اساتید این ساز برگزار می‌شود. خوبی کلاس‌های آنلاین دسترسی راحت و سریع به آن است. از طرفی چون کلاس به‌صورت لایو برگزار می‌شود، نگرانی بابت سؤال و ارتباط با استاد وجود ندارد.
نحوه برگزاری دوره آموزش کمانچه آنلاین
دوره آموزش کمانچه آنلاین به‌صورت خصوصی با اساتید مختلف در مجموعه آی نواز برگزار می‌شود. نحوه برگزاری کلاس‌های آموزشگاه به شرح زیر است:
• کلاس‌ها از طریق نرم‌افزارهای تماس تصویری و به‌صورت لایو برگزار خواهد شد. 
• برای دسترسی همیشگی به محتوای دوره، هنرجو اجازه ضبط کلاس را دارد. 
• هنرجو می‌تواند تمام سؤالاتش را در حین کلاس از استاد بپرسد.
• برای رفع اشکال هنرجو می‌تواند از طریق پیام‌رسان‌هایی مثل واتس‌اپ و تلگرام با پشتیبانی آموزشگاه آی نواز ارتباط برقرار کند.
• زمان برگزاری کلاس با هنرجو هماهنگ می‌شود و امکان جابه‌جایی وجود دارد.
• هر هفته یک جلسه نیم‌ساعته برای این دوره در نظر گرفته شده است.
• امکان یک جلسه مشاوره رایگان با استاد بعد از ثبت‌نام در خصوص نحوه و شرایط برگزاری کلاس‌ها وجود دارد.
متقاضیان کلاس آموزش کمانچه آنلاین می‌توانند در سایت آموزشگاه آی نواز ویدئو هنرجویان به همراه معرفی اساتید این دوره را مشاهده کنند. 

موسیقی در شهر برلین

از قرن هجدهم، برلین یک مرکز موسیقی تأثیرگذار در آلمان و اروپا بوده است. ابتدا به عنوان یک شهر تجاری مهم در اتحادیه هانسی، سپس به عنوان پایتخت رای دهندگان براندنبورگ و پادشاهی پروس، سپس به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای آلمان، فرهنگ موسیقی تأثیرگذاری را پرورش داد که تا به امروز پابرجا است. برلین را می‌توان به‌عنوان بستری برای رشد جنبش قدرتمند گروه کر که نقش مهمی در اجتماعی‌سازی گسترده موسیقی در آلمان در طول قرن نوزدهم ایفا کرد، در نظر گرفت. برلین دارای سه خانه اپرای اصلی است: دویچه اپر، اپرای دولتی برلین و کومیشه اپرا است. بسیاری از چهره‌های مهم موسیقی در برلین به دنیا آمده یا فعالیت داشته‌اند. آهنگسازانی مانند یوهان یواخیم کوانتز، کارل فیلیپ امانوئل باخ، برادران گراون، ویلهلم فریدمان باخ، کارل فردریش کریستین فاش، یوهان فردریش رایشارت، کارل فردریش زلتر و .... همگی به این شهر برمی‌گردند. علاوه بر این، برلین به عنوان مرکز تئوری و نقد موسیقی در قرن هجدهم با شخصیت‌های برجسته‌ای مانند فردریش ویلهلم مارپورگ، یوهان فیلیپ کرنبرگر، کوانتز و سی پی ای باخ که رساله‌هایشان در سراسر اروپا معروف است، شناخته می‌شود.نظرات هنرجویان
شیوا ساداتی
 -  1401/03/07  -  هنرجوی استاد عرفان حسینی


استاد حسینی یه استاد خوش ذوق، با حوصله و صبور و البته با اطلاعات هستند. جلسات کلاس خیلی مفیدن و من از پیشرفتم واقعا راضیم اصلا انتظار نداشتم انقدر زود به ساز مسلط شم و این اتفاق رو مدیون آموزش عالیه استاد حسینی می دونم. ازشون واقعااااا ممنونم


سودابه
 -  1400/10/19  -  هنرجوی استاد علی ملک محمودی


علاقمند به یادگیری کمانچه هستم و ساکن کانادا در صورت لزوم با شماره واتس اپ 6475305667 تماس حاصل فرمایید


سودابه
 -  1400/10/19  -  هنرجوی استاد مهدی حبیبی


با درود ، سودابه ساکن کانادا هستم ، علاقمند به یادگیری کمانچه هستم ، در صورت امکان با شماره واتس اپ 6475305667 تماس حاصل فرمایید/ ممنون


آیلین دهمرده
 -  1400/02/13  -  هنرجوی استاد علیرضا عامری


دقت تدریس استاد عامری و کیفیت پلتفرم و اینکه میتونیم کلاسها رو رکورد کنیم و داشته باشیم و چندین بار باهاشون تمرین کنیم ، نقاط مثبت کلاسهای آنلاین آی نواز هست