کلاس کمانچه قم آنلاین مجازیکلاس آموزش کمانچه
 
برای خرید کمانچه ابتدا نیاز، سطح و سبک کمانچه نوازی را شناسایی کنید. آیا به دنبال یک کمانچه برای مبتدیان هستید یا می‌خواهید سطح پیشرفته‌تری را تجربه کنید. آیا می‌خواهید در سبک خاصی از موسیقی مانند لری، کمانچه نوازی کنید. سپس باتوجه‌به مقدار بودجه، قیمت کمانچه‌ها را بررسی کنید. قیمت این ساز بر اساس جنس، سازنده، سطح کیفیت و سبک متفاوت است.
قبل از خرید و آموزش کمانچه بهتر است تحقیق کنید و نظرات کاربران و نوازندگان حرفه‌ای را درباره برند، مدل‌ و فروشگاه‌ها بخوانید زیرا انتخاب بهترین کمانچه برای شروع یادگیری بسیار مهم است. از فروشگاه‌ها یا سازندگان معتبر و قابل‌اعتماد خرید کنید. این کار به دلیل تأثیر کیفیت ساز بر صدای آن است و کمک می‌کند تا از خدمات پس از فروش و ضمانت محصول اطمینان حاصل کنید.
در نظر داشته باشید که علاوه بر کمانچه، لوازم جانبی مانند کمان، کیس، رشته‌ها، ضربه‌گیر نیز لازم است. بررسی کنید که آیا این لوازم جانبی همراه ساز هستند یا باید به‌صورت جداگانه خریداری شوند.

نظرات هنرجویان
سروش ازارمنستان
 -  1402/08/09  -  هنرجوی استاد روژان محمدی


کمانچه ساز مورد علاقه منه ومن تلاش زیادی برای یادگیری این ساز کردم ولی از موقعی که مجموعه ای نواز منو با استاد محمدی عزیز اشنا کرد من پیشرفت قابل ملاحظه ای کردم ممنونم


شیوا ساداتی
 -  1401/03/07  -  هنرجوی استاد عرفان حسینی


استاد حسینی یه استاد خوش ذوق، با حوصله و صبور و البته با اطلاعات هستند. جلسات کلاس خیلی مفیدن و من از پیشرفتم واقعا راضیم اصلا انتظار نداشتم انقدر زود به ساز مسلط شم و این اتفاق رو مدیون آموزش عالیه استاد حسینی می دونم. ازشون واقعااااا ممنونم


سودابه
 -  1400/10/19  -  هنرجوی استاد علی ملک محمودی


علاقمند به یادگیری کمانچه هستم و ساکن کانادا در صورت لزوم با شماره واتس اپ 6475305667 تماس حاصل فرمایید


مصطفی سلجوقى
 -  1400/09/10  -  هنرجوی استاد علیرضا عامری


سلام استاد عامری بندر عباس هستند