کلاس کمانچه زاهدان آنلاین مجازیکلاس آموزش کمانچه
 
برای خرید کمانچه ابتدا نیاز، سطح و سبک کمانچه نوازی را شناسایی کنید. آیا به دنبال یک کمانچه برای مبتدیان هستید یا می‌خواهید سطح پیشرفته‌تری را تجربه کنید. آیا می‌خواهید در سبک خاصی از موسیقی مانند لری، کمانچه نوازی کنید. سپس باتوجه‌به مقدار بودجه، قیمت کمانچه‌ها را بررسی کنید. قیمت این ساز بر اساس جنس، سازنده، سطح کیفیت و سبک متفاوت است.
قبل از خرید و آموزش کمانچه بهتر است تحقیق کنید و نظرات کاربران و نوازندگان حرفه‌ای را درباره برند، مدل‌ و فروشگاه‌ها بخوانید زیرا انتخاب بهترین کمانچه برای شروع یادگیری بسیار مهم است. از فروشگاه‌ها یا سازندگان معتبر و قابل‌اعتماد خرید کنید. این کار به دلیل تأثیر کیفیت ساز بر صدای آن است و کمک می‌کند تا از خدمات پس از فروش و ضمانت محصول اطمینان حاصل کنید.
در نظر داشته باشید که علاوه بر کمانچه، لوازم جانبی مانند کمان، کیس، رشته‌ها، ضربه‌گیر نیز لازم است. بررسی کنید که آیا این لوازم جانبی همراه ساز هستند یا باید به‌صورت جداگانه خریداری شوند.

نظرات هنرجویان
سروش ازارمنستان
 -  1402/08/09  -  هنرجوی استاد روژان محمدی


کمانچه ساز مورد علاقه منه ومن تلاش زیادی برای یادگیری این ساز کردم ولی از موقعی که مجموعه ای نواز منو با استاد محمدی عزیز اشنا کرد من پیشرفت قابل ملاحظه ای کردم ممنونم


مهین
 -  1401/01/15  -  هنرجوی استاد عرفان حسینی


استاد حسینی عزیز. ازتون ممنونم که انقدر صبورانه و با حوصله به پسرم آموزش دادید. عاشق سازش شده مدام توی خونه داره تمرین میکنه و واقعاً منتظره کلاسشه. خوشحالم از این که این دوره رو انتخاب کردم.


سودابه
 -  1400/10/19  -  هنرجوی استاد مهدی حبیبی


با درود ، سودابه ساکن کانادا هستم ، علاقمند به یادگیری کمانچه هستم ، در صورت امکان با شماره واتس اپ 6475305667 تماس حاصل فرمایید/ ممنون


حسین هوشمند
 -  1400/08/29  -  هنرجوی استاد علیرضا عامری


سلام ووقت بخیر نام کتاب آموزشی رو میخاستم بدونم