کلاس قانون هامبورگ آنلاین و مجازیکلاس آموزش قانون
 

یادگیری اصولی ساز قانون

اگر به آموزش ساز قانون علاقه‌مندید باید بدانید ساز پیچیده‌ای را انتخاب کرده‌اید. برای یادگیری ساز قانون می‌توانید در کلاس‌های حضوری و آنلاین شرکت کنید. کلاس‌های حضوری نسبت به کلاس‌های آنلاین قدمت بیشتری دارند اما به نظر می‌رسد که دیگر مناسب سبک زندگی امروزی نباشند. برای شرکت در این کلاس‌ها شما باید آموزشگاهی در محل زندگی خود پیدا کنید و این اولین مشکل این کلاس‌هاست. کلاس‌های آموزش ساز قانون به شدت کمیاب هستند و ممکن است نتوانید کلاس حضوری آنها را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید به ویژه اگر در شهرهای کوچکی زندگی می‌کنید. موضوع بعدی موضوع رفت و آمد است که نیاز به صرف هزینه و وقت دارد. در زندگی‌های پرمشغله‌ی امروزی شاید همچین امکانی وجود نداشته باشد. جدا از این شما حق انتخاب استاد خود را ندارید و ساعت کلاس‌ها نیز به ندرت قابل‌انعطاف هستند. بنابراین به نظر می‌رسد که شرکت در کلاس‌های آنلاین از بسیاری از جهان انتخاب بهتری است. آنها مزایای بسیار زیادی نسبت به کلاس‌های حضوری دارند که در ادامه بیشتر در موردشان توضیح خواهیم داد.

موسیقی در شهر هامبورگ

از جشنواره‌های کلاسیک و الکترونیک گرفته تا تاریخ موسیقی و از کنسرت‌های زنده تا فرهنگ موسیقی باشگاهی، چیزهای زیادی برای کشف در موسیقی هامبورگ وجود دارد. اولین خانه اپرای عمومی اروپا در سال 1678 در هامبورگ افتتاح شد و بزرگان موسیقی کلاسیک مانند برامس و تله مان در این شهر زندگی می‌کرده‌اند. سالن کنسرت Elbphilharmonie Hamburg، نقطه‌ی عطف فرهنگی منحصر به فرد، فراتر از مرزهای شهری در هامبورگ ساخته شده است. هامبورگ دروازه‌ی ورود به دنیای موسیقی است: در منطقه‌ی سنت پائولی در دهه 1960 بود که بیتلز پایه‌های حرفه‌ی جهانی خود را بنا نهاد. فستیوال‌های موسیقی متعدد در هامبورگ و اطراف آن، مکان‌های منحصربه‌فرد و مجموعه‌ای از صداها تجربه‌ای بی‌نظیر از موسیقی را ایجاد می‌کنند. هامبورگ از موسیقی تنفس می‌کند و این را می‌توان در کلوب‌های متعدد شهر در اطراف ریپربان، در موزیکال‌ها، سالن‌های کنسرت و همچنین رویدادهای فضای باز این شهر احساس کرد.
نظرات هنرجویان
  • شیما مخدوم  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    قبلا یه دوره حضوری آموزشگاه نزدیکمون رفته بودم اما استادش افتضاح بود. شهرمون هم خیلی کوچیکه استاد خوب و باسابقه نداره. کلاس های انلاین خانم یوسف واسه من عالیییی بود. دیگه داشتم ساز رو کلا کنار میذاشتم. از زحماتشون ممنونم و این کلاس رو به همه توصیه میکنم.


  • ریحانه محمدی  -  1401/01/19  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    سحر جون خیلییی خیلیییی ازت ممنونم. واقعاً فکر نمی کردم بتونم انقدر راحت این ساز رو یاد بگیرم. همه می گفتن ساز خیلی سختیه و سنم زیاده واسه یادگیری ولی کلاس شما واقعاً هم ساز رو واسم آسون کرد هم لذت بخش.