کلاس قانون نیویورک آنلاین و مجازیکلاس آموزش قانون


 

یادگیری اصولی ساز قانون

اگر به آموزش ساز قانون علاقه‌مندید باید بدانید ساز پیچیده‌ای را انتخاب کرده‌اید. برای یادگیری ساز قانون می‌توانید در کلاس‌های حضوری و آنلاین شرکت کنید. کلاس‌های حضوری نسبت به کلاس‌های آنلاین قدمت بیشتری دارند اما به نظر می‌رسد که دیگر مناسب سبک زندگی امروزی نباشند. برای شرکت در این کلاس‌ها شما باید آموزشگاهی در محل زندگی خود پیدا کنید و این اولین مشکل این کلاس‌هاست. کلاس‌های آموزش ساز قانون به شدت کمیاب هستند و ممکن است نتوانید کلاس حضوری آنها را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید به ویژه اگر در شهرهای کوچکی زندگی می‌کنید. موضوع بعدی موضوع رفت و آمد است که نیاز به صرف هزینه و وقت دارد. در زندگی‌های پرمشغله‌ی امروزی شاید همچین امکانی وجود نداشته باشد. جدا از این شما حق انتخاب استاد خود را ندارید و ساعت کلاس‌ها نیز به ندرت قابل‌انعطاف هستند. بنابراین به نظر می‌رسد که شرکت در کلاس‌های آنلاین از بسیاری از جهان انتخاب بهتری است. آنها مزایای بسیار زیادی نسبت به کلاس‌های حضوری دارند که در ادامه بیشتر در موردشان توضیح خواهیم داد.

آموزش موسیقی در نیویورک

موسیقی نیویورک یک حوز‌ه‌ی متنوع و مهم در دنیای موسیقی است. مدت‌هاست که این شهر خانه‌ای پررونق برای ژانرهای محبوب مانند جاز، راک، سول، R&B، فانک، دیسکو، و بلوز شهری، و همچنین موسیقی کلاسیک و هنری بوده است. این شهر زادگاه هیپ هاپ، گاراژ هاوس، بوگالو، دوو ووپ، بی باپ، پانک راک و موج نو است. همچنین زادگاه موسیقی سبک سالسا است که تلفیقی از تأثیرات کوبایی و پورتوریکویی که در محله‌های لاتین تبار نیویورک در دهه 1960 است. با شروع ظهور نت‌های محبوب در اوایل قرن بیستم، تئاتر موزیکال برادوی نیویورک، و آهنگسازی Tin Pan Alley نیویورک بخش مهمی از صنعت موسیقی آمریکا را تشکیل می‌دادند. معروفترین موسیقی‌دان‌های نیویورکی عبارتند از: جی زی، بیلی جوئل، جان ویلیامز، کارول کینگ، نیل دایموند، لو رید، استفان سوندهایم ... از مهمترین سالن‌های موسیقی این شهر نیز می‌توان به مرکز هنرهای نمایشی لینکلن، مرکز بارکلیز، کینگز تئاتر، کارنگی هال، مدیسون اسکوئر گاردن، تالار موسیقی رادیو سیتی و ... اشاره کرد. جشنواره موسیقی گوورنرز بال، جشنواره موسیقی پانوراما، جشنواره موسیقی و هنر میدوز، مرحله تابستانی، جشنواره شمال ساید، جشنواره جاز آبی نوت و ... هم تنها چند مورد از مهمترین رویدادهای موسیقی در این شهر هستند.
 
نظرات هنرجویان
  • شیما مخدوم  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    قبلا یه دوره حضوری آموزشگاه نزدیکمون رفته بودم اما استادش افتضاح بود. شهرمون هم خیلی کوچیکه استاد خوب و باسابقه نداره. کلاس های انلاین خانم یوسف واسه من عالیییی بود. دیگه داشتم ساز رو کلا کنار میذاشتم. از زحماتشون ممنونم و این کلاس رو به همه توصیه میکنم.


  • ریحانه محمدی  -  1401/01/19  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    سحر جون خیلییی خیلیییی ازت ممنونم. واقعاً فکر نمی کردم بتونم انقدر راحت این ساز رو یاد بگیرم. همه می گفتن ساز خیلی سختیه و سنم زیاده واسه یادگیری ولی کلاس شما واقعاً هم ساز رو واسم آسون کرد هم لذت بخش.