کلاس قانون تگزاس آنلاین و مجازیآموزش قانون در تگزاستعداد کلاس : 2
 

یادگیری اصولی ساز قانون

اگر به آموزش ساز قانون علاقه‌مندید باید بدانید ساز پیچیده‌ای را انتخاب کرده‌اید. برای یادگیری ساز قانون می‌توانید در کلاس‌های حضوری و آنلاین شرکت کنید. کلاس‌های حضوری نسبت به کلاس‌های آنلاین قدمت بیشتری دارند اما به نظر می‌رسد که دیگر مناسب سبک زندگی امروزی نباشند. برای شرکت در این کلاس‌ها شما باید آموزشگاهی در محل زندگی خود پیدا کنید و این اولین مشکل این کلاس‌هاست. کلاس‌های آموزش ساز قانون به شدت کمیاب هستند و ممکن است نتوانید کلاس حضوری آنها را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید به ویژه اگر در شهرهای کوچکی زندگی می‌کنید. موضوع بعدی موضوع رفت و آمد است که نیاز به صرف هزینه و وقت دارد. در زندگی‌های پرمشغله‌ی امروزی شاید همچین امکانی وجود نداشته باشد. جدا از این شما حق انتخاب استاد خود را ندارید و ساعت کلاس‌ها نیز به ندرت قابل‌انعطاف هستند. بنابراین به نظر می‌رسد که شرکت در کلاس‌های آنلاین از بسیاری از جهان انتخاب بهتری است. آنها مزایای بسیار زیادی نسبت به کلاس‌های حضوری دارند که در ادامه بیشتر در موردشان توضیح خواهیم داد.

آموزش موسیقی در تگزاس

ایالت تگزاس ایالات متحده از دیرباز مرکز نوآوری‌های موسیقی در این کشور و جهان بوده و زادگاه بسیاری از نوازندگان برجسته‌ی دنیاست. تگزاسی‌ها در موسیقی تجانو و کنیونتو، راک اند رول، سوئینگ وسترن، جاز، پانک راک، کانتری، هیپ هاپ، موسیقی الکترونیک، موسیقی صنعتی گوتیک، موسیقی مذهبی، ماریاچی، راک روانگردان، زیدکو و بلوز پیشگام بوده‌اند. موسیقی مذهبی در ایالت تگزاس سنت طولانی دارد. کنوانسیون موسیقی شرق تگزاس در سال 1855 سازماندهی شد، و قدیمی‌ترین کنوانسیون هارپ مقدس در تگزاس، و دومین کنگره قدیمی در ایالات متحده است. از مهمترین موسیقی‌دان‌های تگزاس می‌توان به بیانسه، نلی، بری وایت، استیوی ری وان، ویلی نلسون، کنی راجر، اورنت کلمن و ... اشاره کرد. سالن گرون، مزرعه و استودیو هنرمند بلو راک، آمفی تئاتر وایت واتر، لوکنباخ، جان تی، انبار خیابان چیتام، اسب سفید آستین و... چند مورد از مهمترین سالن‌های موسیقی در تگزاس هستند. جشنواره موسیقی آستین سیتی لیمیت، سوس بای سوسوست، لویتاتیون، فوک کرریویل و ... نیز جشنواره‌های موسیقی هستند که در تگزاس برگزار می‌شود.
 
نظرات هنرجویان
  • شیما مخدوم  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    قبلا یه دوره حضوری آموزشگاه نزدیکمون رفته بودم اما استادش افتضاح بود. شهرمون هم خیلی کوچیکه استاد خوب و باسابقه نداره. کلاس های انلاین خانم یوسف واسه من عالیییی بود. دیگه داشتم ساز رو کلا کنار میذاشتم. از زحماتشون ممنونم و این کلاس رو به همه توصیه میکنم.


  • ریحانه محمدی  -  1401/01/19  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


    سحر جون خیلییی خیلیییی ازت ممنونم. واقعاً فکر نمی کردم بتونم انقدر راحت این ساز رو یاد بگیرم. همه می گفتن ساز خیلی سختیه و سنم زیاده واسه یادگیری ولی کلاس شما واقعاً هم ساز رو واسم آسون کرد هم لذت بخش.