کلاس قانون یزد آنلاین و مجازیکلاس آموزش قانون
 

کلاس آنلاین آموزش قانون در آی نواز

ما در گروه آی نواز بهترین کلاس‌های آموزش ساز قانون را برگزار می‌کنیم. جدا از این که بهترین اساتید این ساز را از سراسر ایران گرد هم آورده‌ایم، شما می‌توانید از هر شهری در آنها شرکت کرده و از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید. این کلاس‌ها در پلتفرم مخصوص آی نواز برگزار شده و کاملاً خصوصی هستند. از آن مهم‌تر کلاس‌های ما فیلم‌های ضبط شده نیستند و به صورت زنده برگزار می‌شوند که شرایطی کاملاً مشابه کلاس‌های حضوری بدون نیاز به جا به جایی ایجاد می‌کند. در نهایت فیلم کلاس‌ها هم بهتان داده می‌شود که به عنوان یک مجموعه‌ی آموزشی ارزشمند برایتان عمل خواهد کرد. کلاس‌های قانون ما بسیار به صرفه هستند و به جز این نیازی نیست نگران پرداخت هزینه‌های مربوط به رفت و آمد هم باشید. همچنین نیازی نیست برایش وقت هم بگذارید. دروس و اساتید این دو کلاس کاملاً مشابه هم بود و شما کمبودی از این نظر حس نخواهید کرد. همچنین این شانس را دارید که خودتان استادتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب یک جلسه‌ی رایگان برایتان برگزار می‌شود که در آن با شیوه‌ی آموزش استادتان آشنا خواهید شد و می‌توانید برای ادامه‌ی کلاس تصمیم‌گیری کنید.

نظرات هنرجویان
شیما مخدوم  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


قبلا یه دوره حضوری آموزشگاه نزدیکمون رفته بودم اما استادش افتضاح بود. شهرمون هم خیلی کوچیکه استاد خوب و باسابقه نداره. کلاس های انلاین خانم یوسف واسه من عالیییی بود. دیگه داشتم ساز رو کلا کنار میذاشتم. از زحماتشون ممنونم و این کلاس رو به همه توصیه میکنم.


ریحانه محمدی  -  1401/01/19  -  هنرجوی استاد سحر یوسف


سحر جون خیلییی خیلیییی ازت ممنونم. واقعاً فکر نمی کردم بتونم انقدر راحت این ساز رو یاد بگیرم. همه می گفتن ساز خیلی سختیه و سنم زیاده واسه یادگیری ولی کلاس شما واقعاً هم ساز رو واسم آسون کرد هم لذت بخش.