کلاس نی کرمانشاه آنلاین مجازیکلاس آموزش نی
 
چگونه مي توانيد به طور آنلاين ني را ياد بگيريد؟
برای چالش های آموزش آنلاین نی، شما به چند مورد نیاز دارید:
  شما می توانید از سازهای مختلف نی با سری های برنجی، پلاستیکی، خرما، بامبو و غیره استفاده کنید. اما مهم این است که ساز شما تنظیم شده و صدا دهی خوبی داشته باشد. برای انتخاب ساز مناسب، می توانید از راهنمای خرید نی استفاده کنید.
 یک دستگاه کامپیوتر، تبلت یا موبایل با اتصال اینترنت پایدار و سرعت مناسب.
  شما باید بتوانید به منابع آموزشی آنلاین مانند ویدئوها، فایل های صوتی، جزوات و نرم افزارها دسترسی داشته باشید. برای بهبود کیفیت صدا و تصویر، می توانید از هدفون، میکروفون و وب کم استفاده کنید.
  شما باید از طریق یک پلتفرم آموزش آنلاین قادر باشید به محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنید، با معلمان و دانشجویان دیگر ارتباط برقرار کنید، تمرینات خود را انجام دهید و بازخورد دریافت کنید. 
• یک برنامه ریزی منظم و انگیزه قوی برای یادگیری.
  شما باید به صورت مستمر و منظم به تمرین ني پرداخته و پيشرفت خود را ارزيابي كنيد. شما باید از خود درخواست كنيد كه در حين يادگيري ني به مسائل و مشكلات روبرو شويد و راه حل هايي را پيدا كنيد. شما باید علاقه مند و شوق زده باشید تا ني را به خوبي فرابگيريد.

نظرات هنرجویان
جعفر رجبی
 -  1401/07/19  -  هنرجوی استاد فردین زارعی


سلام و درود بر استاد بزرگوار رجبی هستم از تبریز هنر جوی ساز نی و ارادتمند شما استاد گرامی در صورت امکان آموزش درس ۷۹ کیانی نژاد را می خواهم 09141147179


صوفیا بنی کریمی
 -  1401/03/07  -  هنرجوی استاد جمشید ولیخانیان


استاد ولیخانی عزیز ممنونم از کلاس خوبتون آموزشهای شما واقعا موثر بودند و حتماً در دوره های بعدی هم شرکت میکنم.


حسین احمدی
 -  1400/05/23  -  هنرجوی استاد مهران قاسمی


بسیار استاد توانمدی هستند و کلاس هاشون پرباره. ممنون از اقای قاسمی که بسیار منو کمک کردند در یادگیری نی


شایگان
 -  1400/04/03  -  هنرجوی استاد مهران قاسمی


واقعا عالیه ......حتا برای کسانی که برای اولین بار میخواند شروع به نواختن بکنند مثل خودم صدا در آوردن از نی هفت بند خیلی سخته ، اما من با آموزش های آنلاین ایشون الان بسیار راضی نی میزنم