کلاس سه تار آذربایجان آنلاین و مجازیکلاس آموزش سه تار


 

آموزش سه‌تار

سه‌تار دارای 4 تار و 28 پرده قابل حرکت است. ساز سه‌تار دارای صدایی ظریف و غمگین و تو دماغی است و ارتباط مستقیمی با اعصاب و روان نوازنده دارد . بدلیل لحن و نوای غمگینی بسیار مناسب زمان تنهایی هر شخص است. این ساز برای هر دستگاه کوک ویژه‌ای دارد و هنگام کوک کردن آن باید بسیار با دقت عمل شود. برای نواختن سه‌تار دست چپ روی پرده‌ها حرکت می‌کند و دست راست به سیم‌ها ضربه می‌زند. ضربه توسط کنار انگشت سبابه دست راست انجام میگیرد. یکی از بهترین دلایل آموزش سه تار، حس نوازنده نسبت به آن ساز است. از آنجایی که هنگام نواختن سه تار، نوازنده آن را بغل می‌کند، بهترین حس و حال بین نوازنده و سه تار منتقل می‌گردد.

نظرات هنرجویان
 • هدا امیرلطیفی  -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  استاد توی دانشگاه خیلی معروف بودن و تعریف کلاسهاشون رو شنیده بودم. با اینکه کلاس های آنلاین واسم تازگی داشت اما شانسم رو امتحان کردم و از نتیجه هم راضیم. هزینه ی شرکت در کلاس برایم خیلی به صرفه است. کلاس های حضوری انقدر گرون شدن که باید کلاً بی خیال یادگیری ساز بشید. تازه هزینه های رفت و آمدی هم هست. شیوه ی تدریس استاد هم خیلی خوبه. خیلی صبورن و توضیحات کامل و واضحه. ازشون ممنونم.


 • حمید توکلی  -  1401/01/21  -  هنرجوی استاد پویا خوشبین


  من همیشه دوست داشتم سه تار رو یاد بگیرم اما چون شاغلم نمی تونستم . با کلاس استاد خوشبین از طریق دوستم اشنا شدم. راستش اول اصلا به آنلاین بودن کلاس اعتماد نداشتم. اما همون جلسات اول دیدم که فرقی با کلاسهای حضوری نداره. استاد خوش بین هم خیلی با سابقه است و خوب درس میده هم واقعاً برام وقت میذاره.


 • مینا صامتی  -  1401/01/18  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  استاد میرخسروی رو از دانشگاه میشناختم و وقتی فهمیدم کلاس آنلاین دارند اصلاً شک نکردم. با این اینکه تا به حال توی کلاس‌های آنلاین شرکت نکرده بودم و نمی دونستم چطوری میشه اما واقعاً عالی بود. پلتفرم آموزشی سایت خیلی خوبه و فضای کلاس هیچ فرقی با کلاس حضوری نداشت. از تدریس صبورانه و حرفه ای استاد هم که هر چی بگم کم گفتم.


 • اسماعیل  -  1400/03/26  -  هنرجوی استاد علیرضا میرخسروی


  من دانشجوی استاد میرخسروی توی دانشگاه بودم ، بیان خیلی گیرا و واضحی دارند سلامت باشید استاد