کلاس تنبور هامبورگ آنلاین مجازی

  • لینک های مرتبط
لینک های مرتبط

حذف همه فیلتر ها close
استاد بابک خادملو

استاد بابک خادملو - آموزش تنبور

شهریه کلاس: 500,000 تومان
5
1561
10
30
استاد یاشار بهنود

استاد یاشار بهنود - آموزش تنبور

شهریه کلاس: تماس بگیرید
5
2450
1
30
استاد فرزاد بساط پور

استاد فرزاد بساط پور - آموزش تنبور

شهریه کلاس: تماس بگیرید
3.67
2907
16
30

تنبور هامبورگ

برای یادگیری رایگان تنبور، امکانات مختلفی در دسترس هستند که می‌توانید از آنها بهره ببرید:

  • ویدیوهای آموزشی آنلاین: برخی از وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های آموزشی، ویدیوهای رایگانی را برای یادگیری تنبور ارائه می‌دهند. با جستجو در اینترنت می‌توانید به این منابع دسترسی پیدا کنید.
  • وبلاگ‌ها و منابع آموزشی آنلاین: برخی از وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها مقالات و منابع آموزشی رایگان در مورد تکنیک‌ها، تمرین‌ها و نکاتی که برای یادگیری تنبور مفیدند، ارائه می‌دهند.
  • استفاده از ریسورس‌های آموزشی عمومی: برخی از سایت‌ها و پلتفرم‌های آموزشی مانند YouTube، Coursera و Udemy دوره‌های آموزشی رایگان یا با هزینه کمی در مورد تنبور ارائه می‌دهند.
  • پیوستن به انجمن‌ها و گروه‌های آموزشی آنلاین: برخی از انجمن‌ها و گروه‌های موسیقی در شبکه‌های اجتماعی یا پلتفرم‌های آموزشی، فضایی را برای افراد فراهم می‌کنند تا اطلاعات و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و از یادگیری مشترک بهره‌مند شوند.
تنبور نوازی کودکان

موسیقی در شهر هامبورگ

از جشنواره‌های کلاسیک و الکترونیک گرفته تا تاریخ موسیقی و از کنسرت‌های زنده تا فرهنگ موسیقی باشگاهی، چیزهای زیادی برای کشف در موسیقی هامبورگ وجود دارد. اولین خانه اپرای عمومی اروپا در سال 1678 در هامبورگ افتتاح شد و بزرگان موسیقی کلاسیک مانند برامس و تله مان در این شهر زندگی می‌کرده‌اند. سالن کنسرت Elbphilharmonie Hamburg، نقطه‌ی عطف فرهنگی منحصر به فرد، فراتر از مرزهای شهری در هامبورگ ساخته شده است. هامبورگ دروازه‌ی ورود به دنیای موسیقی است: در منطقه‌ی سنت پائولی در دهه 1960 بود که بیتلز پایه‌های حرفه‌ی جهانی خود را بنا نهاد. فستیوال‌های موسیقی متعدد در هامبورگ و اطراف آن، مکان‌های منحصربه‌فرد و مجموعه‌ای از صداها تجربه‌ای بی‌نظیر از موسیقی را ایجاد می‌کنند. هامبورگ از موسیقی تنفس می‌کند و این را می‌توان در کلوب‌های متعدد شهر در اطراف ریپربان، در موزیکال‌ها، سالن‌های کنسرت و همچنین رویدادهای فضای باز این شهر احساس کرد.

مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان