آموزش صدا سازی آنلاین مجازی

  • لینک های مرتبط
استاد ابوذر اسماعیلی

استاد ابوذر اسماعیلی - آموزش صدا سازی

شهریه کلاس: 350,000 تومان
5
5211
5
30
استاد میلاد جعفرنژاد

استاد میلاد جعفرنژاد - آموزش صدا سازی

شهریه کلاس: 500,000 تومان
4.8
1031
20
30
استاد شریف توکلی - مقیم اروپا

استاد شریف توکلی - مقیم اروپا - آموزش صدا سازی

شهریه کلاس: 600,000 تومان
4.81
4777
7
30
استاد پوریا زمانی

استاد پوریا زمانی - آموزش صدا سازی

شهریه کلاس: تماس بگیرید
5
3895
5
30

ویدیو های هنرجویان

صدا سازی

صداسازی

برای آواز خواندن تنها به صدای خوب نیاز ندارید. شما باید تحت آموزش قرار بگیرید و به اصطلاح صدای خود را تربیت کنید. صدای شما باید پخته شود و برای این کار باید بعضی مهارت‌ها را آموزش بیینید. یکی از این مهارت‌های بسیار مهم، مهارت صداسازی ست. اگر می‌خواهید یک خواننده‌ی حرفه‌ای شوید باید در مورد این مهارت بیشتر بدانید پس در ادامه همراه ما باشید.
 

صداسازی چیست و چرا به آن نیاز دارید

صداسازی به زبانی ساده، کیفیت صدای شما را بهتر می‌کند. در تمرین‌هایی که در صداسازی استفاده می‌شوند، عضلات درگیر در تولید صدا که در حنجره قرا دارند تقویت می‌شوند. وقتی این ماهیچه‌ها تمرین داده شوند صدای بهتری خواهید داشت و در نتیجه می‌توانید خواننده‌ی موفق‌تری باشید. در صداسازی روی مهارت‌هایی مانند انعطاف‌پذیری صدا، هماهنگی عضلانی در سیستم صوتی و استقامت و قدرت صدا کار می‌شود. به کمک این تکنیک‌ها جدا از صدای بهتر، سلامتی سیستم صوتی خود را نیز تضمین می‌کنید. در حالی که بسیاری از افراد مبتدی فکر کنند به این تمرین نیاز ندارند و صدایشان به اندازه‌ی کافی خوب است اما همین تمرینات است که یک خواننده‌ی خوب را از مبتدی جدا می‌کند. چرا از همان ابتدا و قبل از شروع خوانندگی حرفه‌ای به صداسازی نیاز دارید:
1. از شکل‌گیری عادت‌های صوتی اشتباه جلوگیری می‌کند و در نتیجه کار برایتان آسانتر می‌شود.
2. صدای اصیل و خاص خودتان را بدست می‌آورید.
3ی مراقبت از ماهیچه‌های حنجره و در نتیجه حفظ سلامت صدا به عنوان اولین سرمایه‌ی خواننده را یاد می‌گیرید.
4. تعداد اصوات بم‌تر و زیرتر در صدای و گستره‌ی صدایی را افزایش می‌دهد.
5. شیوه‌ی تلفظ کلمات در این روش اصلاح می‌شود.
 

نحوه‌ی آموزش صداسازی

حالا که با اهمیت این تکنیک آشنا شدید سوال مهم این است که چطور می‌توانید آن را آموزش ببینید. دو روش کلی برای این کار وجود دارد: شرکت در کلاس‌های حضوری یا آنلاین. کلاس‌های حضوری آموزش صداسازی شباهت زیادی به کلاس‌های آموزش ساز و موسیقی دارند. شما باید در ابتدا آموزشگاه مناسب برای این کار را پیدا کنید. در وهله‌ی اول باید در نظر داشته باشید که آموزشگاه نباید از خانه‌ی شما دور باشد. زیرا این موضوع منجر به افزایش هزینه‌های شما می‌شود بعلاوه زمان جا به جایی هم افزایش پیدا می‌کند که شرکت در کلاس را برای افراد شاغل یا محصل دشوار می‌کند. صداسازی یک کلاس بسیار خاص است و شاید شما نتوانید کلاس‌های حضوری‌اش را در شهر خودتان پیدا کنید. به ویژه اگر در شهرهای کوچک زندگی می‌کنید. همین کم بودن کلاس‌ها باعث می‌شود شما نتوانید با دست باز استاد خود را انتخاب کنید و به همان استادهای موجود در دسترس خود محدود شوید. همانطور که از نامشان پیداست حضور شما در این کلاس‌ها ضروری است و اگر برنامه‌ی شلوغی داشته باشید شاید نتوانید برنامه‌های خود را هماهنگ کنید و کلاستان را از دست بدهید. با این حال نگران نباشید کلاس دیگری برای شما وجود دارد و آن هم کلاس‌های آنلاین است.
 

آموزش آنلاین صداسازی در آی نواز

ما در مجموعه‌ی آی نواز با برگزاری کلاس‌های آنلاین صداسازی شرایط آموزشی را برای علاقه‌مندان به خوانندگی بسیار آسانتر کرده‌ایم. کلاس‌های آنلاین ما از نظر نحوه‌ی برگزاری بسیار شبیه به کلاس‌های حضوری هستند. آموزش‌ها کاملاً یکسان هستند و از متدهای مشابه استفاده می‌شود. حتی اساتید کلاس‌های آنلاین نیز همان اساتید کلاس‌های حضوری هستند. تنها تفاوت این است که برای شرکت در آنها نیاز به جابه جایی ندارید و می‌توانید از خانه و از هر جایی که می‌خواهید در این کلاس‌ها شرکت کنید. همین موضوع کمک می‌کند که افراد محصل و شاغل به هیچ مشکلی برای شرکت در کلاس‌ها برنخورند و بتوانند دوره‌ی آموزششان از مبتدی تا پیشرفته را به راحتی بگذرانند. چون نیاز به جابه جایی ندارید، هزینه‌های شرکت در کلاس برایتان کاهش می‌یابد. هچنین لزومی ندارد حتماً در شهر بزرگی زندگی کنید و از هر شهری می‌توانید در کلاس‌های صداسازی ما ثبت‌نام کنید. این کلاس‌ها در پلتفرم خصوصی آی نواز برگزار می‌شود. شما می‌توانید در طول جلسه با استاد خود در تعامل داشته باشید، سوال بپرسید و آموزشهایتان را دریافت کنید. در نهایت نیز فیلم ضبط شده‌ی کلاس در اختیارتان قرار داده می‌شود که می‌توانید تا جلسه‌ی بعد آن را تمرین کنید. شما خودتان می‌توانید استاد موردنظرتان را از طریق همین سایت و براساس رزومه و هزینه‌ی کلاس انتخاب کنید. جلسه‌ی اول به صورت رایگان برگزار می‌شود و در آن می‌توانید با نحوه‌ی آموزش استاد آشنا شده و برای ادامه‌ی کلاستان تصمیم بگیرید. هزینه‌های کلاس آنلاین هم به دلیل شرایط برگزاری نسبت به کلاس‌های حضوری بسیار مناسب‌تر است.مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان