کلاس آواز پاپ بلن آنلاین مجازیکلاس آموزش آواز پاپ
بزرگترین سرمایه‌گذاری که هر فردی می‌تواند در طول دوران زندگی خود انجام دهد، سرمایه‌گذاری بر روی استعدادهای ذاتی خود است. استعدادهایی که برای شکوفایی به آبیاری و رسیدگی اولیه نیاز دارند. چه بسیار استعدادهایی که به دلیل بی‌توجهی‌ و بی مهری‌، برای همیشه در نطفه خفه شدند و هیچ وقت زاده نشدند. سرمایه‌گذاری روی حنجره نیز یک سرمایه‌گذاری روی استعدادهای نهفته‌ای است که باید به منصه ظهور برسد. از این رو هنرجویان با شرکت در کلاس آموزش آنلاین آواز پاپ به صدای درونی خویش گوش می‌دهند و روی استعداد ذاتی خود سرمایه‌گذاری می‌کنند.

موسیقی در شهر بلن

نظرات هنرجویان
ایده از اسپانیا
 -  1402/11/11  -  هنرجوی استاد علی ایزدی فر


ممنونم استاد من خیلی خوشحالم که زیر نظر شما آواز خواندن شروع کردم چون همیشه دوست داشتم بخونم اما نمی تونستم استارت بزنم اما آموزش آنلاین این کارو برای من خیلی راحت کرد وعلم شما باعث شد که من به هنر مورد علاقه برسم من خیلی تشکر میکنم از استاد ایزدی فر و مجموعه ای نواز عزیز


شایان
 -  1402/04/01  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


کلاس اوازتون عالیه خیلی استفاده میکنم پرفکت پرفکت


حکمت الا بارگاهی
 -  1401/01/25  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


سلام خسته نباشی من مایل هستم خوانندگی به سبک لری یاد بگیرم آیا آموزش سبک لری خواندن همان سبک پاپ هست یا فرق میکند


محنا
 -  1400/02/22  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


همیشه دوس داشتم بتونم بخونم ، همه میگن صدای خوبی دارم ، بلاخره تونستم توی کلاسهای استاد شرکت کنم ، با حوصله و صبوری برام تمام نکات رو توضیح میدن ، در هفته پیگیر تمریناتم هستن ، و اینکه آهنگها رو برام روی گام صدام تنظیم میکنن ، و من با خوندن هر آهنگ جدید خوشحال ترینم ... :)