کلاس آواز پاپ کالیفرنیا آنلاین مجازیکلاس آموزش آواز پاپ
 

آموزش آنلاین خوانندگی پاپ در آی‌نواز

ما در آی‌نواز‌ بهترین کلاس‌های آموزش خوانندگی پاپ آنلاین را به شما ارائه می‌دهیم. در کلاس‌های آموزش آنلاین ما شما می‌توانید در جلسات آنلاین، لایو و غیرحضوری آواز شرکت کنید و تنها چیزی که نیاز دارید یک دستگاه کامپیوتر با اینترنت پرسرعت است. در این جلسه استاد از راه دور درس تمرین خوانندگی پاپ را به شما آموزش می‌دهد، شما می‌توانید برای او آواز بخوانید و او اشتباهاتتان را اصلاح کند. همچنین این شانس را دارید که سوالاتتان را از او بپرسید. از همه بهتر در انتهای جلسه ویدئوی کلاس به شما داده می‌شود که می‌توانید آن را بارها و بارها در خانه دیده و تمرین کنید. تمرین های آواز پاپ که در این کلاس‌ به شما داده می‌شود هیچ تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارد. اما برای دریافتشان دیگر مجبور به جابه جایی و صرف وقت و هزینه نیستید. بعلاوه دیگر نیازی نیست دنبال کلاس آموزش آواز پاپ در منطقه‌ی خود بگردید و به کمک کلاس‌های آنلاین ما می‌توانید از هر شهری تمرین آواز خواندن پاپ داشته باشید. در کلاس‌های آواز آی‌نواز‌، آموزش آواز پاپ بانوان نیز انجام می‌شود. کلاس آواز پاپ بانوان توسط اساتید زن برگزار می‌شود. به طور کلی کلاس‌های ما توسط بهترین اساتید خوانندگی پاپ در ایران برگزار می‌شوند و شما این شانس را دارید که اسامی آنها را در سایت ببینید و استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

آموزش موسیقی در کالیفرنیا

در ایالات متحده، کالیفرنیا معمولاً به خاطر صنعت فیلم، موسیقی و هنرش معروف است. تعداد زیادی از نوازندگان کالیفرنیایی در سطح جهانی شهرت دارند. سبک‌های پانک هاردکور، هیپ هاپ، کانتری و هوی متال همگی در کالیفرنیا ظاهر شده‌اند. علاوه بر این، ژانرهای جدید موسیقی، مانند موج سواری و اسکای موج سوم، نیز ریشه در این شهر دارند. کالیفرنیا میزبان بسیاری از جشنواره‌های موسیقی شناخته شده در زمینه‌های مختلف است، از جمله جشنواره‌ی استرن گروو، هوتنانی در پارک ایروین، جشنواره موسیقی و هنر دره کواچلا، جشنواره هارمونی قرعه کشی A Cappella، جشنواره موسیقی High Sierra، و جشنواره Facedown. از ستارگان موسیقی در کالیفرنیا می‌توان به گروه راک آمریکایی Red Hot Chili Peppers ، گروه گانز اند رز، کندریک لامارف گروه درها، اسنوپ داگ و ... اشاره کرد.
 
نظرات هنرجویان
شایان
 -  1402/04/01  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


کلاس اوازتون عالیه خیلی استفاده میکنم پرفکت پرفکت


حکمت الا بارگاهی
 -  1401/01/25  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


سلام خسته نباشی من مایل هستم خوانندگی به سبک لری یاد بگیرم آیا آموزش سبک لری خواندن همان سبک پاپ هست یا فرق میکند


محنا
 -  1400/02/22  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


همیشه دوس داشتم بتونم بخونم ، همه میگن صدای خوبی دارم ، بلاخره تونستم توی کلاسهای استاد شرکت کنم ، با حوصله و صبوری برام تمام نکات رو توضیح میدن ، در هفته پیگیر تمریناتم هستن ، و اینکه آهنگها رو برام روی گام صدام تنظیم میکنن ، و من با خوندن هر آهنگ جدید خوشحال ترینم ... :)