کلاس آواز پاپ آلمان آنلاین مجازیکلاس آموزش آواز پاپ
 

آموزش آنلاین خوانندگی پاپ در آی‌نواز

ما در آی‌نواز‌ بهترین کلاس‌های آموزش خوانندگی پاپ آنلاین را به شما ارائه می‌دهیم. در کلاس‌های آموزش آنلاین ما شما می‌توانید در جلسات آنلاین، لایو و غیرحضوری آواز شرکت کنید و تنها چیزی که نیاز دارید یک دستگاه کامپیوتر با اینترنت پرسرعت است. در این جلسه استاد از راه دور درس تمرین خوانندگی پاپ را به شما آموزش می‌دهد، شما می‌توانید برای او آواز بخوانید و او اشتباهاتتان را اصلاح کند. همچنین این شانس را دارید که سوالاتتان را از او بپرسید. از همه بهتر در انتهای جلسه ویدئوی کلاس به شما داده می‌شود که می‌توانید آن را بارها و بارها در خانه دیده و تمرین کنید. تمرین های آواز پاپ که در این کلاس‌ به شما داده می‌شود هیچ تفاوتی با کلاس‌های حضوری ندارد. اما برای دریافتشان دیگر مجبور به جابه جایی و صرف وقت و هزینه نیستید. بعلاوه دیگر نیازی نیست دنبال کلاس آموزش آواز پاپ در منطقه‌ی خود بگردید و به کمک کلاس‌های آنلاین ما می‌توانید از هر شهری تمرین آواز خواندن پاپ داشته باشید. در کلاس‌های آواز آی‌نواز‌، آموزش آواز پاپ بانوان نیز انجام می‌شود. کلاس آواز پاپ بانوان توسط اساتید زن برگزار می‌شود. به طور کلی کلاس‌های ما توسط بهترین اساتید خوانندگی پاپ در ایران برگزار می‌شوند و شما این شانس را دارید که اسامی آنها را در سایت ببینید و استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

موسیقی در آلمان

آلمانی‌ها برای قرن‌ها تاثیر زیادی بر موسیقی جهان داشته و همیشه در حال ارائه‌ی ابداعات و تغییرات زیادی در آن هستند. صحبت از موسیقی آلمان، تاریخچه‌ی آن و موسیقیدانان آلمانی کار آسانی نیست و نیاز به بررسی‌های گسترده و نوشتن مقالات زیادی دارد. اما در ادامه قصد داریم در مورد تاریخچه‌ی موسیقی کشور آلمان و موسیقی در شهرهای مختلف آن بیشتر توضیح دهیم.
 

سبک‌های موسیقی، موزیسین‌ها و جشنواره‌های موسیقی در آلمان

کشور آلمان بعضی از مشهورترین آهنگسازان، خوانندگان، تهیه کنندگان و نوازندگان موسیقی در جهان را دارد. این کشور بزرگترین بازار موسیقی در اروپا و سومین بازار بزرگ این صنعت در جهان است. موسیقی کلاسیک آلمانی یکی از بیشترین اجراها را در جهان دارد. آهنگسازان آلمانی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین آهنگسازان تاریخ هستند، که از جمله‌ی آنها می‌توان به یوهان سباستین باخ، گئورگ فردریش هندل، لودویگ ون بتهوون، فلیکس مندلسون، یوهانس برامس، رابرت شومان اشاره کرد. کارل ماریا فون وبر، ریچارد واگنر و ریچارد اشتراوس از جمله آهنگسازانی بودند که در زمینه اپرای آلمان فعالیت داشته‌اند. هانس زیمر آهنگساز برجسته‌ی موسیقی دنیا، نیز از افتخارات این کشور است. موسیقی محبوب آلمان در قرن بیستم و بیست و یکم شامل حرکات نویه دویچه وله، دیسکو، متال/راک، پانک ، پاپ راک و .. است. مارلین دیتریش و هیلدگارد کنف از خوانندگان زن معروف این کشور هستند. موسیقی الکترونیک آلمانی توانسته محبوبیت جهانی به دست آورد، و گروه‌های Kraftwerk و Tangerine Dream در این سبک پیشگام بودند. آلمان میزبان بسیاری از جشنواره‌های بزرگ موسیقی راک در جهان است. جشنواره Rock am Ring و Rock im Park یکی از بزرگترین جشنواره‌های موسیقی جهان هستند که در این کشور برگزار می‌شوند.
 
نظرات هنرجویان
شایان
 -  1402/04/01  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


کلاس اوازتون عالیه خیلی استفاده میکنم پرفکت پرفکت


حکمت الا بارگاهی
 -  1401/01/25  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


سلام خسته نباشی من مایل هستم خوانندگی به سبک لری یاد بگیرم آیا آموزش سبک لری خواندن همان سبک پاپ هست یا فرق میکند


محنا
 -  1400/02/22  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


همیشه دوس داشتم بتونم بخونم ، همه میگن صدای خوبی دارم ، بلاخره تونستم توی کلاسهای استاد شرکت کنم ، با حوصله و صبوری برام تمام نکات رو توضیح میدن ، در هفته پیگیر تمریناتم هستن ، و اینکه آهنگها رو برام روی گام صدام تنظیم میکنن ، و من با خوندن هر آهنگ جدید خوشحال ترینم ... :)