کلاس سلفژ کویت آنلاین مجازیکلاس آموزش سلفژ
سلفژ نقش بسزایی در توسعه مهارت‌های موسیقیایی افراد دارد. همچنین یکی از بهترین ابزارها برای بهبود شنوایی موسیقی، توانایی تفکر موسیقیایی، و تقویت صدا و حنجره است. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا عمیق‌تر با اهمیت و کاربردهای سلفژ آشنا شوید و از آن در مسیر توسعه‌ی مهارت‌های موسیقی خود بهره‌مند شوید. با وجود تمام این ابزارها و دانش‌های جدید به شما توصیه می‌کنیم با عشق و اراده مستمر به راهی پر از ریتم و زندگی موسیقیایی خود ادامه دهید و هر روز بیشتر و بهتر شوید.

نظرات هنرجویان
سمانه تربتی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


همیشه فکر میکردم واسه خوانندگی فقط باید یه صدای خوب داشت اما حالا فهمیدم که خیلی اصولی تر از چیزیه که به نظر میاد. کلاس سلفژ استاد خیلی برایم خوب بود. الان واقعاً دارم جدیتر دنبال علاقه م میرم.


هانیه حمیدی
 -  1401/01/07  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


اگه میخواهیم یه خواننده ی خوب بشین حتماً باید کلاس سلفژ استاد جعفرنژآد رو بگذرونین. خیلی اصولی و با حوصله درس میدن. من واقعاً از کلاسشون خیلی چیزها یاد گرفتم. الان که دوره ام تموم شده توی نت خونی هیچ اشکالی ندارم.


اسف عابد
 -  1400/03/13  -  هنرجوی استاد ارشامه تافته


بسیار با علم و اطلاعات هستند ، حقا که دانشگاه تهرانی بودند ، خیلی با دقت تمام نکات رو توضیح میدهند و کلی مطالب جانبی آموزشی هم برای پوشش کلاسهای آنلاین استفاده می کنند ممنون


مهزیار
 -  1400/02/12  -  هنرجوی استاد مهران قاسمی


برای افرادی با موسیقی و آواز در ارتباطن کلاس سلفژ واقعا دوره پایه ای و درک موسیقی فرد رو کاملا بالا میبره ممنونم به خاطر کلاسهای بسیار خوبتون