کلاس سلفژ مالزی آنلاین مجازیکلاس آموزش سلفژ
معمولاً در آواز ایرانی، مفاهیمی مانند «دستگاه‌های موسیقی» و «گام‌ها» استفاده می‌شوند که این مفاهیم مرتبط با نحوه نواختن و اجرای نغمه‌ها و مقامات موسیقی ایرانی هستند؛ برای مثال، ساز معروف ایرانی «تار» از این سیستم‌های نامگذاری نت‌ها استفاده می‌کند. در آوازهای ایرانی نیز از مفاهیمی مانند «شاه‌نامه، رستاخیز، شور، آواز در اهواز» و غیره استفاده می‌شود که هر کدام به نحوهی نواختن و اجرای آوازها اشاره دارند.

نظرات هنرجویان
سمانه تربتی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


همیشه فکر میکردم واسه خوانندگی فقط باید یه صدای خوب داشت اما حالا فهمیدم که خیلی اصولی تر از چیزیه که به نظر میاد. کلاس سلفژ استاد خیلی برایم خوب بود. الان واقعاً دارم جدیتر دنبال علاقه م میرم.


هانیه حمیدی
 -  1401/01/07  -  هنرجوی استاد میلاد جعفرنژاد


اگه میخواهیم یه خواننده ی خوب بشین حتماً باید کلاس سلفژ استاد جعفرنژآد رو بگذرونین. خیلی اصولی و با حوصله درس میدن. من واقعاً از کلاسشون خیلی چیزها یاد گرفتم. الان که دوره ام تموم شده توی نت خونی هیچ اشکالی ندارم.


اسف عابد
 -  1400/03/13  -  هنرجوی استاد ارشامه تافته


بسیار با علم و اطلاعات هستند ، حقا که دانشگاه تهرانی بودند ، خیلی با دقت تمام نکات رو توضیح میدهند و کلی مطالب جانبی آموزشی هم برای پوشش کلاسهای آنلاین استفاده می کنند ممنون


مهزیار
 -  1400/02/12  -  هنرجوی استاد مهران قاسمی


برای افرادی با موسیقی و آواز در ارتباطن کلاس سلفژ واقعا دوره پایه ای و درک موسیقی فرد رو کاملا بالا میبره ممنونم به خاطر کلاسهای بسیار خوبتون