آموزش موسیقی کنکور آنلاین مجازی

  • لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
استاد مهران قاسمی

استاد مهران قاسمی - آموزش موسیقی کنکور

شهریه کلاس: 650,000 تومان
5
3408
2
30

ویدیو های هنرجویان

موسیقی کنکور

موسیقی کنکور

رقابت کنکور یک رقابت نفس‌گیر است و شما در طول این آزمون سرنوشت کاری خود را مشخص می‌کنید. یکی از مهمترین دروس رشته‌ی هنر به ویژه‌ زمانی که می‌خواهید در زیر گروه 5 این رشته رتبه‌ی خوبی بدست آورید، درس خلاقیت موسیقی است. مخصوصاً اگر می‌خواهید در دانشگاه در رشته‌ی آهنگسازی یا نوازندگی تحصیل کنید. اگر شما هم قصد شرکت در آزمون هنر را دارید و نمی‌دانید مطالعه‌ی این درس را از کجا شروع کنید، ما برایتان یک روش مطمئن و تضمین شده برای شروع داریم. درس خلاقیت موسیقی در کنکور درس خلاقیت موسیقی؛ 20 سوال را در کنکور هنر به خود اختصاص داده است. متاسفانه بسیاری از افراد حس می‌کنند پاسخ به سوالات این بخش تنها مختص افرادی ست که می‌خواهند در رشته‌ی نوازندگی یا آهنگسازی شرکت کنند حال آنکه پاسخ صحیح به سوالات این بخش می‌تواند بر رتبه‌ی کلی شما تاثیر بگذارد. سوالاتی که در این درس مطرح می‌شوند در سه گروه کلی تقسیم می‌شوند:
• مباحث تئوری موسیقی: سوالات تخصصی‌تری هستند. مسلماً پاسخ به آنها برای افرادی که تجربه‌ی ساز نواختن را دارند راحت‌تر به این سوالات پاسخ می‌دهند زیرا با تعاریف آشنایی بیشتری دارند. سوالات این بخش شامل تعاریف اولیه صوت، خطوط حامل و کلیدها نت شناسی، ، پرده و نیم پرده‌ها، فواصل، گام، آکورد و هارمونی، است.
• ساز شناسی: شامل سازشناسی ایرانی و جهانی و کلاسیک است، که تعداد 3 یا 4 سوال را به خود اختصاص می‌دهد.
• تاریخ موسیقی: . برای سوالات این بخش منبع مشخصی برای طرح تست وجود ندارد و بیشتر داوطلبان از منابع کمک آموزشی استفاده می‌کنند.
ضریب درس خلاقیت موسیقی در کنکور هنر در زیرگروه‌های اول تا چهارم برابر یا یک و در زیر گروه پنجم برابر با 4 است. از آنجایی که فرصت برای مطالعه‌ی کنکور می‌تواند بسیار محدود باشد، اینکه بدانید کدام بخش‌ها به اصطلاح تست‌خیزتر هستند، کمک زیادی به افزایش درصد شما می‌کند. شاید بتوانید با نگاه به سوالات کنکورهای قبلی به یک دید کلی برسید اما همیشه استفاده از این روش موفقیت آمیز نیست. بعلاوه بخش‌هایی مانند تئوری موسیقی ممکن است سخت و فرار به نظر برسد به ویژه زمانی که سابقه‌ی عملی در موسیقی ندارید.
 

چرا موسیقی کنکور مهم است

بعضی فکر می‌کنند چون ضریب موسیقی در بیشتر زیر گروه‌ها، یک است یعنی اهمیت ندارد. در سال‌های گذاشته بسیاری از داوطلبان حتی درصد منفی در نتایح خود داشته‌اند. بنابراین اگر شما روی این درست تمرکز بیشتری داشته باشید با توجه به میانگین پایینی که در بین سایر داوطلبان دارد رتبه‌ی شما تا حد زیادی جا به جا خواهد شد. از طرفی مطالعه برای این بخش دشوار است زیرا منابع کنکوری آن هر ساله توسط سازمان سنجش اعلام شده و چون در بخش‌های تئوری این درس منابع کافی وجود ندارد، شاید مجبور شوید برای مطالعه‌ی دقیق‌تر به کتاب‌های کمکی مراجعه کنید اما ندانید کتاب مناسب چیست و زمان خود را سر کتب اشتباه هدر دهید. ما یک روش مطمئن سراغ داریم که می‌توانید مطالعه‌ای صحیح و هدفمند داشته باشید.
 

آموزش در بخش موسیقی کنکور

دو روش برای تقویت مهارت‌های خود در درس خلاقیت موسیقی در کنکور دارید: شرکت در کلاس‌های حضوری یا کلاس‌های آنلاین. کلاس‌های حضوری مانند سایر کلاس‌های کمک آموزشی کنکور است که در دو حالت خصوصی یا عمومی برگزار می‌شود. شما برای این کلاس‌ها باید یک آموزشگاه مناسب را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید. متاسفانه بسیاری از شهرهای کوچک، کلاس‌های کنکوری موسیقی ندارند. زیرا داوطلبان آن به حد نصاب نمی‌رسد و بنابراین شاید مجبور باشید برای شرکت در کلاس مناسب به شهرهای دیگر رفت و آمد داشته باشید که در زمان کنکور این یعنی هدر رفتن زمان ارزشمندی که می‌توانید روی مطالعه بگذارید و صرف هزینه‌های مربوط به رفت و آمد. بعلاوه بیشتر این کلاس‌ها به صورت عمومی برگزار می‌شود و در نتیجه استاد نمی‌تواند به طور ویژه روی شما تمرکز داشته باشد. اگر هم بخواهید در کلاس‌های خصوصی شرکت کنید، هزینه‌ی ثبت نام افزایش می‌یابد و شاید برایتان مقدور نباشد. بنابراین به نظر می‌رسد که گزینه‌ی بعدی یعنی شرکت در کلاس‌های آنلاین می‌تواند یک گزینه‌ی موثرتر باشد.
 

شرکت در کلاس‌های موسیقی کنکور در آی نواز

کلاس‌های موسیقی کنکور ما در آی نواز در دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد و به صورت خصوصی برگزار می‌شود. برای شرکت در این کلاس‌ها شما نیاز به جابه جایی ندارید و می‌توانید از هر شهری در آنها شرکت کنید. با وجود آنکه کلاس کلاملاً خصوصی و به صورت زنده برگزار می‌شود اما هزینه‌ی شرکت در آنها از کلاس‌های حضوری و خصوصی بسیار پایین‌تر است بعلاوه هزینه‌های مربوط به جابه جایی نیز کسر می‌شود. اساتید موسیقی کنکور ما در آی نواز همگی اساتید با تجربه در این زمینه هستند و کتبی که با شما در این کلاس‌ها کار می‌شود منابع معرفی شده توسط سازمان سنجش و منابعی معتبر و تضمینی‌اند. در پایان جلسه فیلم ضبط شده‌ی کلاس در اختیارتان قرار داده می‌شود که می‌توانید حتی پس از پایان کلاس‌ و دوره نیز از آنها استفاده کنید. شما می‌توانید استادتان را خودتان در سایت انتخاب کنید و در جلسه اول که به صورت رایگان برگزار می‌شود با شیوه‌ی تدریس او آشنا شده و برای ادامه‌ی کلاس تصمیم بگیرید.مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان