کلاس سه تار مشهد آنلاین و مجازیکلاس آموزش سه تار
 

آموزش سه‌تار

سه‌تار دارای 4 تار و 28 پرده قابل حرکت است. ساز سه‌تار دارای صدایی ظریف و غمگین و تو دماغی است و ارتباط مستقیمی با اعصاب و روان نوازنده دارد . بدلیل لحن و نوای غمگینی بسیار مناسب زمان تنهایی هر شخص است. این ساز برای هر دستگاه کوک ویژه‌ای دارد و هنگام کوک کردن آن باید بسیار با دقت عمل شود. برای نواختن سه‌تار دست چپ روی پرده‌ها حرکت می‌کند و دست راست به سیم‌ها ضربه می‌زند. ضربه توسط کنار انگشت سبابه دست راست انجام میگیرد. یکی از بهترین دلایل آموزش سه تار، حس نوازنده نسبت به آن ساز است. از آنجایی که هنگام نواختن سه تار، نوازنده آن را بغل می‌کند، بهترین حس و حال بین نوازنده و سه تار منتقل می‌گردد.

نظرات هنرجویان
  • رزمهر فریدی  -  1401/03/07  -  هنرجوی استاد پویا خوشبین


    استاد خوش بین ازتون ممنوم که آموزش سه تار رو انقدر برایم جذاب کردین. خاستم همینجا از زحماتتون تشکر کنم.


  • حمید توکلی  -  1401/01/21  -  هنرجوی استاد پویا خوشبین


    من همیشه دوست داشتم سه تار رو یاد بگیرم اما چون شاغلم نمی تونستم . با کلاس استاد خوشبین از طریق دوستم اشنا شدم. راستش اول اصلا به آنلاین بودن کلاس اعتماد نداشتم. اما همون جلسات اول دیدم که فرقی با کلاسهای حضوری نداره. استاد خوش بین هم خیلی با سابقه است و خوب درس میده هم واقعاً برام وقت میذاره.


  • زهرا  -  1400/03/02  -  هنرجوی استاد علیرضا عامری


    یک انسان واقعی ، خیلی صبور و با اخلاق و با حوصله ، مرسی از آقای عامری ، ویولن ساز به این سختی رو خیلی تمیز تدریس می کنند