کلاس بلز بوشهر آنلاین مجازیکلاس آموزش بلز
 

بهترین کلاس آنلاین بلز

آموزش بلز آنلاین پاسخی برای حل تمام این مشکلات است: - نیازی به جا به جایی ندارید و کودک می‌تواند در خانه آموزش ببینید. - دستتان در انتخاب استاد باز است. - می‌توانید در هزینه‌ی رفت و آمد صرفه جویی کنید. اگر می‌خواهید در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید ما در گروه آی نواز بهترین کلاس‌ها در این زمینه را برگزار می‌کنیم. کلاس‌های بلز ما به صورت زنده برگزار می‌شوند و کودک می‌تواند در آنها با استاد خود تعامل داشته باشد و برایش ساز بزند. همچنین در پایان جلسه، فیلم ضبط شده‌ی کلاس به شما داده می‌شود که می‌توانید در زمان تمرین از آنها استفاده کنید. همچنین بعضی از بهترین استادان بلز ایران در آموزشگاه ما فعالیت می‌کند که نه تنها رفتار و آموزش درست با کودکان را می‌دانند، بلکه سابقه‌ی زیادی در تدریس این ساز دارند. شما می‌توانید از تعرفه‌های کلاس بلز آنلاین ما از طریق سایت مطلع شده و استاد دلخواهتان را نیز انتخاب کنید. همچنین یک جلسه‌ی مشاوره‌ی رایگان نیز برگزار می‌شود که در آن کودک هم با ساز و هم با استاد خود بهتر آشنا می‌شود.

نظرات هنرجویان
مامان فرشید از بارسلونا
 -  1402/10/17  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


پرستو جون خیلی عالین پسرم خیلی دوستشون داره وتدریسشون حرف ندارن ممنونم از ایشون وارد مجموعه ای نواز


کوثر عابدینی
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


بلز رو یکی از دوستان تصادفی برای پسرم خرید و دیدیم خیلی دوستش داره و باهاش بازی میکنه. گفتیم شاید بهتر باشه اصولی یادش بگیره. اما چون شاغل بودیم نمیتونستیم ببریمش کلاس. از طریق یکی از دوستام با کلاس های خانم فاضلی آشنا شدیم. الان جلسه ی پنجمه و پسرمون قشنگ میتونه چندتا آهنگ کامل باهاش بزنه. واقعا کلاس خوبیه. از ایشون ممنونم.


سمانه خالقی
 -  1401/01/16  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


عالی عالیه هر چی بگم کم گفتم. یعنی کلاس خانم فاضلی واقعاً واسه دخترم عالی بود. انقدر جو کلاسشون فان و شاده دخترم واسه کلاسش لحظه شماری میکنه. هر مهمونی برامون میاد سازشو میاره واسشون میزنه. واقعاً از کلاس راضیم.


انیسه
 -  1400/05/23  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


من پسرمو تازه ثبت نام کردم بسیار استاد باحوصله‌ ای هستن ایشون