آموزش ارف آنلاین مجازینظرات هنرجویان
زهره
 -  1402/07/10  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


دخترم خیلی کلاستون دوست داره کاش میشد حضوری بیاد ممنونم از صبوری شما


والا
 -  1402/06/04  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


من از شرکت در کلاس آنلاین استاد پرستو خندانی بسیار راضی هستم. ایشون یک معلم حرفه ای و مهربان است که با توجه به سطح و علاقه هر هنرجو، برنامه مناسبی را تدارک می دهد. من با کمک او توانستم تکنیک های نواختن فلوت را بهبود ببخشم و قطعات جدیدی را یاد بگیرم. این کلاس ها برای من یک فرصت عالی بوده اند تا در زمان قرنطینه، موسیقی را به عنوان یک همدم و یک منبع آرامش داشته باشم. من به همه کسانی که علاقه مند به یادگیری بلز و فلوت هستند، این کلاس ها را پیشنهاد می کنم.


امیر
 -  1402/06/04  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


من از کلاس های استاد پرستو خندانی بسیار راضی هستم. او موسیقی رو به دخترم به خوبی آموزش می دهد و همچنین بهش انگیزه و اعتماد به نفس می دهد.


محمدحسن
 -  1402/06/04  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


پسرم با شرکت توی این کلاس هم موسیقی یاد گرفته هم زبان فارسیش تقویت شده ، ما در آلمان هستیم و پسرم اینجا آلمانی صحبت میکنه ، من همش دوست داشتم هم فارسی بهتر صحبت کنه هم آهنگهای ایرانی رو یاد بگیره و با این آهنگها آشنا بشه ، مرسی از استاد خندانی عزیز


سامیار
 -  1402/06/04  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


پرستو جووون دوست داریم خیلی ماهی من محیام


زیبا
 -  1402/05/10  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


ممنونم استاد پسرم خیلی علاقه مند شده اموزشتون عالیه خیلی مهربونید بازم تشکر میکنم


شیدا
 -  1401/08/28  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


من خارج از ایران هستم ، و دخترم توی کلاسهای خانم فاضلی شرکت میکنه ، هم هزینه کلاسها به نسبت آلمان خیلی ارزون تره ، هم کلاس کیفیت خوبی داره ، مریم جون خیلی صبوره


مهتاب
 -  1401/08/28  -  هنرجوی استاد پرستو خندانی


از وقتی پسرم توی کلاسهای خانم خندانی شرکت میکنه ،ریتم‌ رو کامل و درست اجرا میکنه ، قبلا کلاس میرفت ولی همش مشکل داشت خیلی ممنونم از خانم خندانی عزیز


محمد پاینده
 -  1401/03/04  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


اگر بچه تون سردرگمه یا نمی تونه ساز مورد علاقه ش رو انتخاب کنه یا انقدر کوچیکه که هنوز درکی از صدای ساز بخصوصی نداره تنها چاره ی انتخاب ساز مناسب شرکت توی دوره ارف کودکانه. یه مجموعه سازهای ساده با بچه ها کار میشه و در واقع یه جورایی استعدادیابی میشه که توی کدوم ساز بهترن. اینطوری کلی توی زمان و هزینه صرفه جویی میشه و وقتتون رو سر سازی که بچه اصلاً بهش علاقه نداره و دو روز دیگه ولش میکنه نمیذارین. حتما توی این دوره شرکت کنین. واسه بچه ها خیلی سرگرم کننده هه هست.


خانم مرادی
 -  1401/01/17  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


خیلی دوست داشتم دخترم موسیقی یاد بگیره ولی نمیدونستم به چه سازی علاقه داره. توی جلسه مشاوره متوجه شدم که به ساز ارف علاقه داره. چون نزدیکی مون کلاس ارف نداشتن تصمیم گرفتن برای کلاسهای آنلاین ثبت نامش کنم. دوستم پسرش رو توی کلاس های خانم فاضلی ثبت نام کرده بود و خیلی راضی بود. منم دخترم رو ثبت نام کردم و نتیجه واقعاً عالی شد. خانم فاضلی خیلی خوب با بچه ها کار میکنن. صبورن و برای بچه وقت میذارن. دخترم هم ایشون رو خیلی دوست دارن. واقعا از تصمیمم خیلی راضیم. از خانم فاضلی هم واقعا ممنونم.


اردشیر سلامت
 -  1400/03/11  -  هنرجوی استاد مریم فاضلی نسب


سلام خانم فاضلی خیلی با حوصله با بچه ها تمرین می کنند ، با اینکه کار با بچه ها اونم توی کلاس آنلاین بسیار نفس گیره ، اما خیلی خوب پسرم تحت آموزش قرار می گیره مرسی از خانم فاضلی

موسیقی ارف چیست

 

چطور کودک خود را با سازهای موسیقی آشنا کنید

آموزش موسیقی به کودکان کار آسانی نیست. در ابتدای کار شما حتی نمی‌دانید کودکتان به چه سازی علاقه‌مند است یا در آن استعداد دارد. آیا باید هر سازی که او توجه نشان می‌دهد را انتخاب کرد؟ بارها شده است که برای سازی هزینه شده و حتی کودک در کلاسی ثبت نام شده اما نتوانسته با آن ارتباط برقرار کند و در نتیجه آموزش رها شده است. بنابراین سوال مهم این است چطور می‌توان کودک را با دنیای موسیقی به شکل موثرتری آشنا کرد؟ آیا باید اجازه دهید او بزرگتر شود؟ در ادامه با پاسخ این سوال همراه ما باشید.
 

موسیقی ارف چیست؟

ارف یک روش آموزش موسیقی به کودکان که توسط یک آهنگساز آلمانی ابداع شده است. این سبک از آموزش موسیقی مخصوص سنینی است که کودکان نمی‌توانند آموزش‌های تخصصی موسیقی را دریافت کنند. کودک شما از سنین بسیار پایین یعنی از 3 تا 5 سالگی می‌تواند به این روش سازهای بسیار ابتدایی را آموزش ببیند و ورودی شاد و صمیمی به دنیای موسیقی داشته باشد. در واقع در این سبک آموزش موسیقی، پایه‌ای برای کودک ایجاد می‌شود تا بتواند در آینده روی سازهای جدی‌تری کار کند. در کلاس ارف، کودک با ریتم خوانی و نواختن سازهای بلز، فلوت ریکوردر، طبلک و انواع سازهای ساده آشنا می‌شود. محیط آموزش کاملاً شاد و کودکانه است. مربی کلاس برای آموزش به کودکان به خوبی تعلیم دیده و می‌تواند با آنها ارتباط برقرار کند. مشخص شده است کودکانی که این دوره را می‌گذارنند به راحتی استعدادیابی می‌شوند و می‌توانند در سنین پایین‌تری ساز تخصصی خود را پیدا کنند. هدف این کلاس این است که مهارتهای حرکتی و ذهنی تقویت شود و کودک برای ورود به دنیای حرفه‌ای موسیقی بیشتر آماده شود همچنین ضریب هوش موسیقیایی کودک نیز در این دوره تقویت می‌شود. آموزش‌های دوره‌ی ارف عموماً شامل موارد زیراند:
• بیان احساسات در قالب حرکت و کلام
• انجام حرکات موزون با آواز و ریتم
• نت خوانی و ریتم خوانی
• آموزش چند ساز ساده مانند فلوت، بلز، زنگوله، طبل و ...
بنابراین با ثبت نام کودکتان در یک دوره‌ی ارف در واقع شما دارید برای آینده‌ی موسیقی کودکتان سرمایه‌گذاری می‌کنید.
 

بهترین آموزشگاه موسیقی ارف کجاست

اگر می‌‌خواهید کودک خود را با دنیای موسیقی آشنا کنید باید از یک دوره‌ی ارف شروع کنید. دوره‌ی ارف همانند سایر دوره‌های آموزش موسیقی می‌تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار شود. اما کدامیک از آنها بهتر است؟ شاید فکر کنید کلاس‌های حضوری می‌توانند انتخاب بهتری باشند چون کودک در فضای واقعی کلاس قرار می‌گیرد اما اینطور نیست. به عنوان سبک قدیمی برگزاری کلاس‌های آموزشی، کلاس‌های حضوری مشکلات زیادی دارند. در درجه‌ی اول شما هر بار باید کودکتان را به این کلاس‌ها برده و برگردانید که می‌تواند برایتان وقت‌گیر و هزینه‌بردر باشد و اگر شاغل باشید حتی می‌تواند غیرممکن شود. در درجه‌ی بعد همانطور که می‌دانید بیشتر کودکان در محیط‌های غریبه احساس خطر و ناامنی می‌کنند و با مربی خود همکاری نمی‌کنند. همچنین کودک در این کلاس‌ها با سایر همسالانش هم کلاس می‌شود که می‌توند برایش تهدید کننده یا ناراحت کننده باشد به ویژه اگر سن کمتری دارد و ممکن است آموزش کودک شما زیر سایه‌ی آموزش دیگر کودکان قرار بگیرد. جدا از همه‌ی اینها پیدا کردن یک کلاس با سبک موسیقی ارف در منطقه‌ی شما می‌تواند کار دشواری باشد به ویژه اگر در شهر کوچکی زندگی کنید. پس چاره‌ی کار چیست؟
 

کلاس‌های ارف آنلاین در آی نواز

ما در آی نواز بهترین کلاس‌های موسیقی ارف را ارائه می‌دهیم. کودک شما به کمک این کلاس‌ها می‌تواند در محیط خانه با سازهای ابتدایی آشنا شده و برای آینده استعدادیابی شود. برای حضور در این کلاس‌ها شما نیاز به جا به جایی ندارید و این کار به میزان زیادی در هزینه و وقتتان صرفه جویی می‌کند. در کلاس‌های آنلاین ما شما می‌توانید به خوبی در جریان آموزش کودکتان در یک پلتفرم خصوصی و آنلاین قرار بگیرید و حتی در پایان کلاس فیلم ضبط شده‌ی آن جلسه بهتان داده می‌شود که می‌توانید در طول هفته با کودک خود تمرین کنید. هزینه‌ی کلاس‌های ارف آنلاین به مراتب از کلاس‌های حضوری به صرفه‌تر است. بعلاوه شما می‌توانید از هر شهری در این کلاس‌ها شرکت کنید. مربیان ارف گروه آی نواز به خوبی در مورد آموزش کودکان تعلیم دیده‌اند و فضای کلاس کاملاً شاد و صمیمی است. در این کلاس شما می‌توانید به خوبی با استعداد کودکتان در موسیقی آشنا شوید. جلسه‌ی اول کلاس‌های ما به صورت رایگان برگزار می‌شود و شما در این جلسه می‌توانید با سبک آموزشی مربی آشنا شده و برای ادامه‌ی کلاس تصمیم گیری کنید. تمام مربیان ارف مجموعه‌ی آی نواز خود نوازندگانی با سابقه در زمینه‌ی تدریس هستند که سال‌ها تجربه‌ی کار آموزشی با کودکان را دارند. شما می‌توانید در سایت با سابقه‌ی آنها و هزینه‌ی شرکت در کلاس‌هایشان آشنا شده و مربی مد نظر را بسته به سلیقه‌تان انتخاب کنید.کودکان میتوانند از 3 سال و نیم به بعد در کلاسهای آنلاین ارف شرکت کنند
اگر کودک شما پر انرژی است ، پیشنهاد میشود خانواده هم در کلاسها به همراه کودک حضور داشته باشند ، اما اگر کودکی با حوصله دارید خودش به تنهایی میتواند در کلاسهای آنلاین موسیقی کودک و ارف شرکت کند . لازم است تاکید کنم که تمام مدت کلاس ضبط شده و پس از پایان کلاس در اختیار شما قرار میگیرد در صورت فراموشی کودک میتواند مجدد به آن مراجعه کند.
در این دوره ها با توجه به سن کودک ، طبلک ، بلز و فلوت ریکوردر آموزش داده می شود.

کودکان میتوانند از 3 سال و نیم به بعد در کلاسهای آنلاین ارف شرکت کنند
اگر کودک شما پر انرژی است ، پیشنهاد میشود خانواده هم در کلاسها به همراه کودک حضور داشته باشند ، اما اگر کودکی با حوصله دارید خودش به تنهایی میتواند در کلاسهای آنلاین موسیقی کودک و ارف شرکت کند . لازم است تاکید کنم که تمام مدت کلاس ضبط شده و پس از پایان کلاس در اختیار شما قرار میگیرد در صورت فراموشی کودک میتواند مجدد به آن مراجعه کند.
در این دوره ها با توجه به سن کودک ، طبلک ، بلز و فلوت ریکوردر آموزش داده می شود.