آموزش آواز پاپ آنلاین مجازی

  • لینک های مرتبط
استاد میلاد جعفرنژاد

استاد میلاد جعفرنژاد - آموزش آواز پاپ

شهریه کلاس: 500,000 تومان
3
4271
4
30
استاد محمود رحمانی

استاد محمود رحمانی - آموزش آواز پاپ

شهریه کلاس: تماس بگیرید
5
2247
14
30
استاد ملیحه رحیمی

استاد ملیحه رحیمی - آموزش آواز پاپ

شهریه کلاس: تماس بگیرید
3.67
3994
11
30
استاد علی ایزدی فر

استاد علی ایزدی فر - آموزش آواز پاپ

شهریه کلاس: تماس بگیرید
5
1202
31
30

ویدیو های هنرجویان

آواز پاپ

با آموزش آنلاین آواز پاپ ترانه‌های محبوبتان را فریاد بزنید
با آموزش آنلاین آواز پاپ، دیگر لزومی ندارد به آرامی ترانه‌های محبوبتان را زمزمه کنید، شما می‌توانید آن‌ها را از عمق وجودتان فریاد بزنید. چراکه با گذراندن دوره‌های آموزش مقدماتی آواز پاپ تا پیشرفته در آموزشگاه آی نواز، به چنان تبحری خواهید رسید که قطعا در هر مکان و هر زمانی اطرافیان برای شنیدن صدای گرمتان لبریز از اشتیاق خواهند شد.
کم نیستند تعداد افرادی که یادگیری آواز پاپ بدون استاد را مخفیانه در پیش می‌گیرند اما به مرور زمان و بعد از اینکه نتیجه مطلوب را نمی‌گیرند سرخورده و خسته، صدای علاقه خود را در دل خاموش می‌کنند. البته شاید در چند سال گذشته دست کشیدن از این هدف، به جهت نبود امکانات کافی توجیه‌پذیر بود، اما در حال حاضر و با رشد تکنولوژی دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای برای علاقه‌مندان به آواز پاپ از جهت دنبال نکردن هدفشان وجود ندارد.
چراکه مجموعه آی نواز دوره‌های آموزش آواز پاپ از مبتدی تا پیشرفته در خانه را پایه‌ریزی کرده است و بهترین آموزش آواز پاپ را به هنرجویان به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. البته جامعه هدف مجموعه آی نواز در ابتدا آموزش آواز پاپ برای ایرانیان خارج از کشور بود اما در حال حاضر به تمامی علاقه‌مندان در سراسر دنیا خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.
در این مقاله ابتدا در مورد نحوه برگزاری آموزش آنلاین آواز پاپ توضیح داده می‌شود. سپس چگونگی نحوه آموزش کلاس آواز پاپ در خانه از مبتدی تا پیشرفته مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در ادامه اساتید آموزش آنلاین آواز پاپ معرفی می‌شوند. در نهایت نیز در باب هزینه کلاس آواز پاپ و مبلغی که هنرجویان بایستی برای سرمایه‌گذاری بر روی صدای خود هزینه کنند توضیح داده خواهد شد.

نحوه برگزاری آموزش آنلاین آواز پاپ
نحوه برگزاری آموزش آنلاین آواز پاپ درآموزشگاه آی نواز به صورت لایوهای نیم ساعته است. این لایوها خصوصی و در هفته یک‌بار برگزار می‌شوند و صرفا هنرجو و استاد بر سر کلاس حضور دارند. در این کلاس‌ها برای هنرجویان امکان پرسش و پاسخ وجود دارد و مهم‌تر از آن هنرجویان می‌توانند کلاس را ضبط کنند و در طول هفته بارها و بارها مجددا تماشا کنند و تمرین داشته باشند.
همچنین درصورتی‌که هنرجویان در طول هفته با سوالی مواجه شوند می‌توانند از طریق پلتفرم اسکای روم سوال خود را با واحد پشتیبانی آموزشگاه آی نواز در میان بگذارند تا با برقراری ارتباط با استاد مربوطه، در سریع‌ترین زمان ممکن به ابهامات ذهنی آنان پاسخ داده شود.
از مزایای آموزش آنلاین آواز پاپ به صورت لایو این است که هنرجویان این امکان را دارند مکان کلاس را شخصا انتخاب کنند و می‌توانند مکانی را برگزینند که حس و حال بهتری در آن دارند.
لازم به ذکر است که در ابتدا ایده آموزش آنلاین آواز پاپ با هدف آموزش آواز پاپ برای ایرانیان خارج از کشور پایه‌ریزی شد. این فکر ناب در ابتدا ایده محالی به نظر می‌رسید اما به همت مجموعه آی نواز و اساتید گران‌قدر این مجموعه، در زمانی  بسیار کوتاه این شیوه آموزشی، با استقبال بی‌نظیر علاقمندان به کلاس آواز پاپ مواجه شد و ایده‌ای به ظاهر محال، رنگ زیبای واقعیت به خود گرفت.
البته ناگفته نماند که رشد تکنولوژی و فضای مجازی نیز در تحقق این ایده ناب بی تاثیر نبوده است.

بهترین آموزش آواز پاپ از مبتدی تا پیشرفته در خانه
ایده کلاس آواز پاپ در خانه، ایده بکری بود که چالش‌های پیشبینی نشده‌ بسیاری را در خود داشت اما مجموعه آی نواز با یاری اساتید معروف آواز پاپ در ایران این ایده ناب را پایه‌ریزی کردند.
در واقع آموزشگاه آی نواز به درک این موضوع رسیده بود که برخی از افرادی که به دنبال آموزش مقدماتی آواز پاپ هستند، گاها با نوعی حس خجالت و شاید کمی عدم اعتماد به‌نفس مواجه هستند. از این ‌رو با برگزاری آموزش آواز پاپ از مبتدی تا پیشرفته در خانه تا حد قابل توجهی به این دسته از افراد برای از بین بردن این حس کمک کرد.
مجموعه آی نواز با پشتوانه اساتید معروف آواز پاپ در ایران، دل به دریا زد و در طول چندین سال فعالیت خود و با پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای بسیار، توانست عنوان بهترین برگزار کننده کلاس‌های آموزش آواز پاپ از مبتدی تا پیشرفته در خانه را از آن خود کند.
در حال حاضر نیز به درجه‌ای از تبحر در برگزاری کلاس آنلاین آواز پاپ رسیده است که کلاس‌های آموزش مقدماتی تا پیشرفته آواز پاپ را به بهترین صورت ممکن برای علاقه‌مندان در سراسر دنیا برگزار می‌کند. هنرجویان با هر سطح ولو از زیر صفر می‌توانند برای آموزش مقدماتی تا پیشرفته آواز پاپ در این مجموعه ثبت نام کنند و در زمانی معقول به پیشرفت‌های قابل توجهی دست پیدا کنند.


قیمت کلاس آواز
آموزش آواز خوانی با اساتید مختلف برگزار می شود، کلاسها می تواند به صورت ترکیبی آموزش آواز و سلفژ و آموزش آواز صداسازی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار شود. هزینه کلاس خوانندگی را میتوانید در ابتدای صفحه مشاهده کنید.
کلاس آواز آنلاین بانوان را میتوانید با اساتید خانم شرکت نمایید، شما میتوانید نمونه کلاسها را  در بخش کلاس آواز آنلاین رایگان ببینید.
کلاس آواز برای کودکان هم میتواند برگزار شود.

خواننده پاپ

معرفی اساتید آموزش آنلاین آواز پاپ
چنانچه بخواهیم کمی منطقی‌تر به موضوع آموزش مقدماتی تا پیشرفته آواز پاپ نگاه کنیم، باید بگوییم که یادگیری آواز پاپ بدون استاد امر محالی است. چراکه بر خلاف تصور بسیاری از افراد برای موفقیت در حوزه آواز پاپ، صرفا صدای خوب داشتن کافی نیست. اگرچه استعداد ذاتی و صدای خوب می‌تواند روند آموزش آواز پاپ را تسریع کند اما قطعا کفایت نمی‌کند. چراکه هنر آواز پاپ هم علم است و بایستی به روش اصولی آموخته شود.
ازاین‌رو مجموعه آی نواز با همت اساتید معروف آواز پاپ در ایران، بستری را فراهم آورده است که هر فرد علاقه‌مند به آواز پاپ و آوازخوانی در سراسر دنیا بتواند اصولی و به شیوه صحیح آموزش ببیند. آموزشگاه آی نواز به جهت احترام فراوانی که برای هنرجویان خود قائل است در سایت خود ضمن معرفی اساتید آواز پاپ معروف و شناخته شده، یک نمونه آموزش آواز پاپ رایگان از هر استاد را نیز ارائه داده است.
البته همانطور که گفته شد، بهترین اساتید معروف آواز پاپ در ایران به آموزشگاه آی نواز افتخار همکاری داده‌اند اما به هر حال در لیست بهترین اساتید آواز پاپ، هرکدام دارای سبک و سیاق خاص خود هستند. فلذا ممکن است برای برخی از هنرجویان، شیوه تدریس این اساتید مطلوب و برای برخی دیگر مطلوب نباشد.
دوره‌های آواز پاپ ترکیبی هم در آموزشگاه آی نواز برگذار می‌شود که شامل آموزش سلفژ، آموزش صداسازی و آموزش آواز پاپ به صورت موازی در کلاس می‌باشد.
ازاین‌رو آموزشگاه آی نواز با اشراف به این موضوع، ضمن قرار دادن لیست بهترین اساتید آواز پاپ در سایت خود، برای هنرجویان حق انتخاب قرار داده است. هنرجویان می‌توانند ابتدا رزومه هر استاد را در سایت مطالعه و سپس نمونه‌های آموزش آواز پاپ رایگان از اساتید متعدد را مشاهده کنند. بعد از این مرحله هنرجویان با ذهنی باز و با شناختی که روی خود دارند می‌توانند استاد مدنظرشان را برای شروع بهترین آموزش آواز پاپ آنلاین انتخاب کنند.
همچنین تدبیر هوشمندانه دیگری که مجموعه آی نواز به کار گرفته است، قرار دادن یک جلسه مشاوره رایگان با استاد منتخب هنرجویان است. به این صورت که ابتدا هنرجویان استاد آموزش آواز پاپ آنلاین خود را به شیوه گفته شده انتخاب می‌کنند و سپس یک جلسه مشاوره رایگان با استاد برای این عزیزان در نظر گرفته می‌شود.
هنرجویان در این جلسه مشاوره رایگان دل‌مشغولی‌های خود را و هر آنچه برای شروع آموزش به آن نیازمند هستند را با استاد خویش در میان می‌گذارند و با ذهنی رها و آزاد روند آموزش آنلاین آواز پاپ را آغاز می‌کنند.
همچنین اساتید نیز برخی از توصیه‌های لازم همچون برخی از تکنیک‌های آواز و صداسازی، نحوه آماده‌سازی و گرم کردن صدا، چگونگی تمرین پس از برگزاری کلاس‌ها و ... را به هنرجویان گوشزد می‌کنند. در واقع این جلسه مشاوره رایگان بین استاد و هنرجو، مقدمه‌ای جهت شروع یک دوره آموزشی پر بار و مفید خواهد بود.

مبلغ سرمایه‌گذاری آموزش آنلاین آواز پاپ
بزرگترین سرمایه‌گذاری که هر فردی می‌تواند در طول دوران زندگی خود انجام دهد، سرمایه‌گذاری بر روی استعدادهای ذاتی خود است. استعدادهایی که برای شکوفایی به آبیاری و رسیدگی اولیه نیاز دارند. چه بسیار استعدادهایی که به دلیل بی‌توجهی‌ و بی مهری‌، برای همیشه در نطفه خفه شدند و هیچ وقت زاده نشدند. سرمایه‌گذاری روی حنجره نیز یک سرمایه‌گذاری روی استعدادهای نهفته‌ای است که باید به منصه ظهور برسد. از این رو هنرجویان با شرکت در کلاس آموزش آنلاین آواز پاپ به صدای درونی خویش گوش می‌دهند و روی استعداد ذاتی خود سرمایه‌گذاری می‌کنند.
مبلغی که هنرجویان بایستی بابت آموزش آنلاین آواز پاپ سرمایه‌گذاری کنند با توجه به استاد منتخب ایشان و تعداد جلسات کلاس‌های آموزشی متفاوت است. البته با صلاحدید اساتید آموزشگاه آی نواز، تعداد جلسات آموزشی کلاس آواز پاپ در خانه برای هر دوره، 4 جلسه در نظر گرفته شده است. اما هنرجویان در صورت تمایل می‌تواند تعداد جلسات بیشتری را برای هر دوره آموزشی خود درخواست کنند.
در سایت مجموعه آی نواز میزان مبلغی که هنرجویان بابت سرمایه‌گذاری روی صدای خود بایستی هزینه کنند مشخص شده است، البته ناگفته نماند که هزینه کلاس آواز پاپ درج شده در سایت مجموعه، بابت یک جلسه نیم ساعته است. فلذا هنرجویان بایستی با توجه به تعداد جلسات درخواستی خود هزینه آموزش را پرداخت کنند.

سخن پایانی
در این مقاله با عنوان آموزش آنلاین آواز پاپ، ابتدا نحوه برگزاری آموزش آنلاین آواز پاپ مورد بررسی قرار گرفت. سپس در باب چگونگی آموزش مقدماتی آواز پاپ تا پیشرفته آن در خانه توضیحاتی داده شد. همچنین توضیحاتی پیرامون نحوه آشنایی با اساتید آموزشگاه آی نواز داده شد. در نهایت نیز در باب هزینه کلاس آواز پاپ و مبلغی که هنرجویان بایستی برای آموزش آواز پاپ آنلاین سرمایه‌گذاری کنند، توضیحات لازم ارائه شد.
با توجه به توضیحات ارائه شده، هنرجویان می‌توانند در ساعات اداری با آموزشگاه آی نواز تماس گرفته و روند ثبت نام خود را انجام دهند. همچنین لازم به ذکر است که اگرچه جامعه هدف مجموعه آی نواز در ابتدای فعالیت خود، آموزش آواز پاپ برای ایرانیان خارج از کشور بوده است؛ اما با توجه به استقبال بی‌سابقه بسیاری از افراد از سراسر دنیا، بزودی شاهد خواهیم بود که آوازهای گوش‌نواز ایرانی در سراسر دنیا به گوش همگان خواهند رسید.بله ، کلاسهای آموزش آنلاین آواز به صورت ترکیبی سلفژ، صداسازی ، آواز و تصنیف خوانی برگزار میشود.
در این کلاسها بر اساس سطح شما و آمادگی صدای شما مطالب تدریسی انتخاب میشود.
قطعات و تکنیک های تدریسی از آهنگ های پاپ و با توجه به گام صدای شما انتخاب میگردد.

تمرین صداسازی
تمرین آرایه‌ها
تمرین کوک خواندن
تمرین آپوژیاتور یا پیشا
و سایر تمرین ها بر روی قطعات پاپ متناسب با صدای شما

سلفژ یکی از اصول اصلی موسیقی است که به شما کمک می کند تا نت ها و ریتم ها را درست شناسایی و خواندن کنید. سلفژ به شما این قابلیت را می دهد که با گوش خود نت های مورد نظر را تشخیص دهید و با صدای خود آن ها را تولید کنید. سلفژ به شما در فهمیدن ساختار و فرم آهنگ های پاپ نیز کمک می کند. بنابراین، سلفژ یک مهارت ضروری برای خواننده های پاپ است که باید یاد بگیرید. اما نیازی به کلاس جداگانه ندارید و استاد بر اساس نیاز شما به صورت ترکیبی سلفژ هم آموزش میدهد.

در این کلاس به شما آموزش داده میشود که برای پیدا کردن سبک و شخصیت خود، از روش های زیر استفاده کنید:

- به خواننده های پاپ مورد علاقه خود گوش دهید و سعی کنید بفهمید چه چیزی آن ها را متفاوت و جذاب می کند. آیا صدای آن ها، ریتم، ملودی، تلفظ، لحن، حالت، بیان، لغات، جملات یا چیز دیگری است؟
- به خودتان گوش دهید و سعی کنید نقاط قوت و ضعف صدای خود را شناسایی کنید. سعی کنید نقاط قوت خود را تقویت کنید و نقاط ضعف خود را رفع کنید. سعی کنید صدای خود را با صدای دیگران مقایسه نکنید و به تفاوت های فردی احترام بگذارید.
- با سبک های مختلف آواز پاپ آشنا شوید و سعی کنید بفهمید چه سبک هایی با صدای شما همخوانی دارد. سعی کنید سبک های مورد علاقه خود را پیاده سازی کنید و با آزادی و خلاقیت بخوانید.
استاد در تمام این مراحل درکنار شماست و شما را قدم به قدم راهنمایی می کند.

مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان