آموزش فلوت کلید دار آنلاین مجازی

 • لینک های مرتبط
لینک های مرتبط
حذف همه فیلتر ها close
استاد نیکا مرکزی

استاد نیکا مرکزی - آموزش فلوت کلید دار

شهریه کلاس: 400,000 تومان
5
3
30
استاد ایمان میرشکاری

استاد ایمان میرشکاری - آموزش فلوت کلید دار

شهریه کلاس: 500,000 تومان
5
929
10
30
استاد ملیکا سرکرده

استاد ملیکا سرکرده - آموزش فلوت کلید دار

شهریه کلاس: 550,000 تومان
3
3583
2
30

ویدیو های هنرجویان

فلوت کلید دار

آشنایی مختصر با ساز فلوت کلیددار

فلوت‌های کلیددار سوراخ‌هایی استوانه‌ای دارند و معمولاً از فلز و اغلب نقره یا نقره نیکل ساخته می‌شوند. البته در ساخت آن‌ها از مواد دیگری مانند طلا و پلاتین هم استفاده می‌شود. افزودن کلیدها به نوازنده اجازه می‌دهد طیف وسیع‌تری از نت‌ها را تولید کند و در مقایسه با فلوت‌های ساده قدیمی‌تر، قطعات پیچیده‌تری را با سهولت بیشتری اجرا کند. نوآوری‌های طراحی بوهم، نواختن فلوت را متحول و آن را دردسترس‌تر و همه‌کاره‌تر کرد. فلوت مدرن مورد استفاده در ارکسترها و گروه‌های کنسرت تا حد زیادی براساس طراحی فلوت کلیددار بوهم است. فلوت کلیددار سازی ضروری در موسیقی کلاسیک، جاز و ژانرهای مختلف است.
بیشتر فلوت‌های کلیددار کمی تطبیق‌پذیرتر از فلوت‌های سنتی استاندارد هستند؛ زیرا فلوت‌های کلیددار می‌توانند طیف وسیع‌تری از نت‌ها را در مقایسه با فلوت‌های چوبی سنتی بدون کلید داشته باشند؛ درنتیجه، فلوت‌های کلیددار معمولاً می‌توانند در بیش از یک کلید بنوازند که در تضاد با فلوت بدون کلید دیاتونیک معمولی است.
 
برخی از ویژگی‌های فلوت کلیددار
 • لحن صدای بهبودیافته: طراحی فلوت کلیددار با ارائه کنترل دقیق‌تر بر صدا و کوک، آهنگ صدا را افزایش می‌دهد. این امر به نوازندگان کمک می‌کند هارمونی بهتری دست یابند و با سازهای دیگر در گروه‌ها ترکیب شوند.
 • محدوده گسترده: فلوت کلیددار با سیستم کلیدی خود، در مقایسه با فلوت‌های سیستم ساده قدیمی دامنه وسیعی دارد. این گستره وسیع به نوازندگان فلوت امکان می‌دهد طیف وسیع‌تری از قطعات موسیقی را اجرا کنند؛ از جمله قطعاتی که نیازهای فنی دارند.
 • سوراخ استوانه‌ای: فلوت‌های کلیددار معمولاً دارای سوراخ استوانه‌ای هستند که از جمله ویژگی‌های متمایز آن‌هاست. طراحی استوانه‌ای آن صدایی غنی و متمرکز را با صدایی متعادل در سراسر دامنه ساز تولید می‌کند.
 • تطبیق‌پذیری: طراحی فلوت کلیددار امکان انطباق آسان با سبک‌های مختلف موسیقی و زمینه‌های اجرا را فراهم می‌کند. این امر به‌طور گسترده‌ای در موسیقی کلاسیک، جاز، ژانرهای معاصر و سنت‌های فرهنگی مختلف در سراسر جهان استفاده می‌شود.
 • استانداردسازی: فلوت کلیددار به طراحی استاندارد فلوت در بیشتر تنظیمات موسیقی کلاسیک غربی، از جمله ارکسترها، گروه‌های مجلسی و گروه‌های کنسرت تبدیل شده است. پذیرش گسترده آن سبب ایجاد مجموعه‌ای از رپرتوارهایی شده است که به طور خاص برای این ساز نوشته شده‌اند.
به‌طورکلی، ترکیب فلوت از مکانیسم پیشرفته کلید، صدای بهبودیافته، دامنه گسترده و سازگاری آن را به سازی همه‌کاره و ضروری در منظره موسیقی مدرن تبدیل کرده است.

آموزش فلوت
آموزش فلوت صفر تا صد معمولاً با یک جلسه گرم کردن شروع می‌شود؛ یعنی زمانی که دانش‌آموزان گام و آرپژ را برای بهبود مهارت انگشتان و کنترل تنفس خود تمرین می‌کنند. پس از آن تمرین‌های فنی برای تقویت مهارت‌های خاص مانند تولید لحن، بیان و ویبره طراحی شده‌اند.
هسته اصلی کلاس فلوت شامل یادگیری قطعات جدید موسیقی است. این امر با توجه به سطح و علاقه هنرجویان می‌تواند از آهنگ‌های کلاسیک گرفته تا آهنگ‌های معاصر متغیر باشد. معلم دانش‌آموزان را از طریق قطعه راهنمایی می‌کند و نت موسیقی، ریتم و دینامیک را توضیح می‌دهد.

مزایای آموزش آنلاین فلوت
در دنیای امروز، یادگیری هر مهارتی به‌صورت آنلاین امکان‌پذیر شده است و آموزش موسیقی نیز از این قاعده مستثنا نیست. آموزش آنلاین فلوت مزایای متعددی را برای علاقه‌مندان به این ساز ارائه می‌دهد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
 • دسترسی و انعطاف‌پذیری
برخلاف کلاس‌های حضوری که در زمان و مکان مشخصی برگزار می‌شوند، آموزش آنلاین فلوت به شما امکان می‌دهد در هر زمان و مکانی که راحت هستید به جلسات آموزشی خود دسترسی داشته باشید. این امر برای افرادی که برنامه‌ کاری یا تحصیلی شلوغی دارند یا در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، ایده‌آل است.
 • هزینه مقرون به صرفه
کلاس آنلاین فلوت به طور کلی مقرون به صرفه‌تر از کلاس حضوری است؛ زیرا هزینه‌های رفت و آمد، اجاره محل برگزاری کلاس و سایر هزینه‌های جانبی حذف می‌شوند.
 • انتخاب گسترده‌تر مدرسان
با آموزش آنلاین فلوت، به طیف وسیع‌تری از مدرسان در سراسر جهان دسترسی خواهید داشت. این امر به شما امکان می‌دهد مدرسی را انتخاب کنید که با سبک تدریس و شخصیت شما همخوانی داشته باشد.
 • یادگیری در محیطی آرام
با یادگیری فلوت در خانه، بدون هیچ‌گونه اضطراب یا خجالتی به نواختن آن می‌پردازید. این امر می‌تواند به‌خصوص برای افراد خجالتی یا کم‌رو مفید باشد.
 • مرور و تمرین آسان
جلسات آموزشی آنلاین را می‌توان ضبط و به دفعات بازبینی کرد. این امر به شما امکان می‌دهد نکات آموزشی را مرور کرده و روی قسمت‌های چالش‌برانگیز تمرین کنید.

فلوت برای کودکان

آموزش آنلاین فلوت برای کودکان امکان دسترسی آسان و سریع به منابع آموزشی را فراهم می‌کند. کودکان می‌توانند با استفاده از تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر، به آموزش‌ها و ویدئوهای آموزشی دسترسی پیدا کنند. انعطاف‌پذیری زمانی آموزش آنلاین فلوت به کودکان اجازه می‌دهد در زمان‌هایی که برایشان مناسب است، به آموزش مشغول شوند.
همچنین با استفاده از آموزش آنلاین فلوت کودکان می‌توانند به شیوه‌های متنوعی از منابع آموزشی استفاده کنند. این امر می‌تواند به بهبود تمرکز و تمایلات کودکان به یادگیری کمک کند و دیدگاه آن‌ها را به موسیقی و آموزش تنوع بخشد.
 
فلوت چه فوایدی برای کودکان دارد؟
 • تقویت حافظه و تمرکز: نواختن فلوت به تمرکز و حافظه کودکان کمک می‌کند. آن‌ها باید نت‌ها، ریتم‌ها و انگشت‌گذاری‌ها را به خاطر بسپارند و در زمان مناسب اجرا کنند.
 • افزایش خلاقیت: فلوت به کودکان کمک می‌کند خلاقیت خود را پرورش دهند. آن‌ها می‌توانند آهنگ‌های خود را بسازند و با نواختن فلوت احساسات و افکار خود را بیان کنند.
 • تقویت مهارت‌های حرکتی ظریف: نواختن فلوت به تقویت مهارت‌های حرکتی ظریف کودکان کمک می‌کند. آن‌ها باید انگشتان خود را دقیق و ظریف حرکت دهند تا نت‌های صحیح را بنوازند.
دو نکته برای شروع آموزش فلوت به کودکان

 
آموزش رایگان فلوت

کلاس‌های رایگان ما که مربیان با تجربه فلوت آن را آموزش می‌دهند، محیطی حمایتی و دلپذیر را فراهم می‌کنند که در آن هنرجویان می‌توانند با سرعت خودشان یاد بگیرند. فرقی نمی‌کند کاملاً مبتدی باشید یا تجربه نواختن فلوت را داشته باشید، کلاس‌های ما نیازهای همه را برآورده می‌کند.
در طول کلاس‌های ما، هنرجویان تکنیک‌های ضروری فلوت، تئوری موسیقی و رپرتوار متناسب با سطح خود را یاد خواهند گرفت. مربیان ما به هنرجویان کمک می‌کنند تا مهارت‌ها و اعتماد به نفس خود را به‌عنوان نوازندگان فلوت توسعه دهند و در عین حال عشق به موسیقی را پرورش دهند.
علاوه بر آموزش زنده، هنرجویان به منابع مختلفی برای یادگیری دسترسی خواهند داشت. از تمرین نت‌های موسیقی گرفته تا آموزش‌های ویدیویی و ابزارهای تعاملی، چیزی برای هرکسی وجود دارد که تجربه یادگیری خود را افزایش دهد.

کلاس آنلاین فلوت

کلاس‌های آنلاین فلوت کلیددار در آی‌نواز مناسب ایرانیان خارج از کشور به صورت کلاس مبتدی تا پیشرفته است و شما درهرسطحی که باشید می‌توانید در کلاس‌های آنلاین فلوت شرکت کنید. این دوره‌ها با بالاترین سطح کیفیت برگزار می‌شود. شما میتوانید یک جلسه مشاوره رایگان با استاد فلوت خود داشته باشید. شما در سراسر دنیا می توانید با بهترین اساتید فلوت کلاس داشته باشید.

 
قیمت کلاس فلوت

هزینه کلاس فلوت کلیددار آنلاین در ابتدای صفحه به صورت جلسه ای قرار گرفته شده است. شما از هرجای دنیا می‌توانید از اساتید آی نواز استفاده کنید و در آموزش فلوت آنلاین شرکت کنید. و بهترین اساتید فلوت را در اختیار داشته باشید. در کلاس‌های آنلاین فلوت هزینه ها بسیار پایین تر از کلاسهای حضوری می‌باشد و شما هزینه ای بابت صرف وقت و رفت و آمد نخواهید پرداخت. می‌توانید زمان مناسب خودتان را با زمان آزاد استاد هماهنگ کنید و در کلاس فلوت شرکت کنید.

 
خرید فلوت

فلوت هم مثل اکثر سازها مدل‌های بسیاری دارد، ما شما را در خصوص خرید ساز و انتخاب ساز راهنمایی می‌کنیم. با شرکت در جلسه مشاوره میتوانید در خصوص انتخاب ساز با بهترین اساتید فلوت مشورت کنید.

سخن پایانی

در پایان این مقاله درباره یادگیری ساز فلوت تأکید می‌کنیم که یادگیری هر سازی، از جمله فلوت، مستلزم تلاش، صبر و اختصاص زمان است. فلوت سازی زیبا و بیانگر این است که با تمرین منظم و روزانه، می‌توانید به تسلط بر آن برسید. هریک از ما می‌توانیم با اراده و پشتکار، به یک نوازنده فلوت تبدیل شویم. موسیقی، زبانی است که بدون کلمات داستان‌ها و احساسات را بیان می‌کند. با یادگیری فلوت شما نیز می‌توانید در این زبان جهانی شرکت کنید.
پس از خواندن این مقاله امیدواریم شما نیز از یادگیری فلوت لذت ببرید و به‌زودی بتوانید موسیقی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید مسیر یادگیری هرگز تمام نمی‌شود و همیشه فرصتی برای یادگیری بیشتر وجود دارد. با آرزوی موفقیت برای شما در یادگیری فلوت.یادگیری فلوت وابسته به مدت زمان تمرین شما و تلاش برای یادگیری دارد، به صورت کلی اگر تمرین شما به صورت مداوم و کافی باشه بعد از 4 ماه می توانید قطعات کوتاه بنوازید و پس از آن هرچه بیشتر آموزش ببینید و تمرین کنید قطعات بلندتر و طولانی تر مینوازید.

برا کودکان از سن 4 سال میتوانند فلوت ریکوردر آموزش ببینند و به مراتب با بزرگتر شدن از فلوت کلیددار استفاده کنند.

مشاوره موسیقی رایگان

کافیست شماره واتساپ یا تلگرام یا حتی ایمیل خود را قرار دهید کارشناسان ما در اولین فرصت با شما در ارتباط خواهند بود

مشاوره رایگان